У мікрорайоні Озерна на місці будпарканів з’являться сквер і зелена зона

Сьогодні комунальні служби Хмельницького провели демонтаж двох  будівельних парканів, розміщених на вул. Залізняка, 1 і вул. Мирного,31/1, що у мікрорайоні Озерна.

Як розповів “Незалежному громадському порталу” заступник міського голови Андрій Бондаренко, на місці так не збудованого дитячого та молодіжно-розважального комплексу на вул. М. Залізняка, 1  з’явиться зелена зона, яка впритул наблизиться до штучної водойми.

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Що стосується ділянки на вул. Мирного,31/1, яку готували під будівництво двоповерхового торгового центру та кафе, де навіть був виритий котлован і зрубані дерева, її місцева влада віддасть під сквер. За словами Бондаренка, наразі триває підготовка землевпрорядної документації.

Як писав НГП, у квітні Господарський суд Хмельницької області визнавнедійсним рішення сесії Хмельницької міської ради №34 від 2 квітня 2008 року щодо надання ФОП Босак Зіта Станіславівна в оренду земельної ділянки водного фонду площею 10 соток на вул. М. Залізняка, 1 у Хмельницькому під будівництво дитячого та молодіжно-розважального комплексу.

22 березня вступила в дію ухвала Вінницького апеляційного адміністративного суду щодо будівництва двоповерхового торгового центру та кафе у мікрорайоні Озерна (вул. Панаса Мирного, 31/1).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.