Холодна Шепетівка підвищила тарифи на тепло

Ви­ко­нав­чий ко­мі­те­т Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди 30 жовтня визначив еко­но­міч­но обґрун­то­ва­ний та­риф на пос­лу­ги цен­тра­лі­зо­ва­но­го опа­лен­ня.

Як пише місцеве видання “День за днем”, для населення тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становитиме 42,91 грн за 1 м² (на сьогодні НКРЕКП вста­но­ви­ла та­риф для населення Шепетівки на суму 38,71 грн, але він роз­ра­хо­ва­ний з нульовою рен­та­бель­ніс­тю – НГП); для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1578,59 грн/Гкал (з ПДВ); для потреб бюджетних установ — тариф на теплову енергію — 1864,45 грн/Гкал (з ПДВ); для потреб інших споживачів — тариф на теплову енергію — 2285,56 грн/Гкал (з ПДВ).

Таким чином, вимогу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» ви­кон­ком задовольнив, а міс­тя­нам за­ли­ша­єть­ся че­ка­ти на теп­ло у квартирах.

Як писав НГП, Хмельницька облдержадміністрація пригрозила керівництву Шепетівки звернення до правоохоронних органів через зрив опалювального сезону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Класно… мало оого, що в тарифи закладено шкіряні дивани для керівництва.. вони ще й премії хочуть отримувати за отрмані доходи.. ЗВІРЯЧА ВЛАДА …

  2. А чому б міській владі не спробувати відмовитись від централізованого теплопостачання? Що заважає? Є ж позитивні приклади по всій країні, чи банально “дійну корову” не можуть поділити?

    • А бабло де взяти? Ти хоч уявляєш скільки це треба грошей?

      • Очевидно що тупі думки у твоїй схибленій уяві таки мають право на життя, адже уявляти витрати може лише дурень або ж прикормлений лакей однієї зі сторін ( Енергоінвеста або мерії), всі ж інші це просто прораховують, також зауважу, що рахувати можна по-різному, адже індивідуальне опалення може бути газовим, електричним та іншим.

      • Сашко-Вандіт, не рви попу на британський прапор, мер і так в черговий раз обкакався, адже тариф виконком все ж таки погодив, а тепла і досі немає

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.