“Чорна бухгалтерія” ПР: слідство перевіряє, чи отримував Ядуха 1,75 млн. дол

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України отримав тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Хмельницької обласної державної адміністрації.

Про це зазначено в ухвалі Печерського райсуду Києва від 23 жовтня.

Зокрема, слідство цікавлять розпорядження та накази голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи за 2010-2012 роки; заяв голови ОДА про відпустку, про виплату матеріальної допомоги, про звільнення за весь період перебування на займаній посаді; особової справи голови ОДА (картка форми П-2 ДС, автобіографія, декларації про майно, доходи, витрати майнового (фінансового) характеру за весь період перебування на займаній посаді; відомостей про виплату заробітної плати, матеріальної допомоги та інших документів, які містять підписи та рукописні тексти Василя Ядухи.

Фото прес-служби ОДА

Фото прес-служби ОДА

У ході досудового розслідування з’ясовано, що прізвище Василя Ядухи фігурує у справі так званої “амбарної книги” Партії регіонів. Мова йде про незаконні виплати партією Януковича готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців. Зокрема, у списках “чорної бухгалтерії” є запис про те, що Ядуха нібито одержав 1,75 млн. дол. Поряд з цією суму є відповідний підпис.

Тому у слідства виникла необхідність співставити зразки підписів Василя Ядухи.

Як відомо, влітку 2016 року екс-перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

Йдеться про так звану “чорну бухгалтерію” Партії регіонів з загальними виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. разведуд на бабки Васю и спустят на тормозах….

  2. Не виключено, що брав це бабло, а куди витратив, то треба шукати за кордоном.

  3. сволоч

  4. Та свиснуть вони йому у х…популісти, одні балачки

  5. Запитайте в членів дільничих комісій, секретарів, голів, спостерігачів всіх партій., з яких кас вони отримуюють доплати. Сукупні виплати на безлічі виборів це не один мільйн доларів, навідь не один десяток. Країна ліцемірів. Олігархат доводить до зубожіння людей , а потім за подачки купує собі голоси, зберігає владу і грабує вже не мільйони , мільярди доларів. Про це необхідно писати журналістам. А не написати , що вкрали мільйон доларів, а дебраки впали в обморок!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.