Керівництво Шепетівки лякають кримінальною справою за зрив опалювального сезону

На 26 жовтня у Шепетівці без тепла нараховується 209 житлових будинків, 8 шкіл та 7 дитячих садочків.

Ця інформація озвучувалося під час сьогоднішньої селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

За даними прес-служби облдержадміністрації, проблема виникла через непорозуміння міської влади і концесійного підприємства «Шепетівка Енергоінвест».

“Якщо питання не вирішиться у найближчі дні, обласна адміністрація змушена буде звернутись до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів реагування щодо неналежного виконання своїх обов’язків органами  місцевої влади”, – наголосив т.в.о. заступника голови ОДА Олег Гуменний.

Також про кримінальну відповідальність на нараді заявив пан Зубко, нагадавши, що, згідно з Кримінальним кодексом, за неналежне виконання або невиконання своїх обов’язків органами місцевого самоврядування, “які призвели до значних наслідків”, передбачається утримання під вартою до 5 років.

Як писало місцеве видання “День за днем”, мер Шепетівки Михайло Полодюк заявив, що ви­кон­ко­м 23 жовтня оголосив початок опа­лю­валь­но­го пе­рі­оду. Однак ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» його не ви­ко­на­ло.

Михайло Полодюк. Фото "День за днем"

Михайло Полодюк. Фото “День за днем”

“У лип­ні ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» зап­ро­по­ну­ва­ло ко­мі­сії на роз­гляд та­риф близь­ко 50 грн за квад­ратний метр. Піс­ля оп­ра­цю­ван­ня про­по­зи­ції ро­бо­ча гру­па зро­би­ла де­які за­ува­жен­ня для то­ва­рис­тва. В ре­зуль­та­ті ви­ко­нан­ня яких, та­риф бу­ло зни­же­но до 42,91 грн”, – зауважив міський голова.

Разом з тим, гендиректор ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» Олек­сан­дру Пус­то­вой­т вважає, що ситуацію може врегулювати сам Полодюк. І апелює, що та­риф не пе­рег­ля­ну­то і не зат­вер­дже­но.

“Місь­ка вла­да хо­че, аби я, як ке­рів­ник під­при­ємс­тва, про­дов­жу­вав на­ко­пи­чу­ва­ти бор­ги на під­при­ємс­тві. Він ду­має, що мо­їми ру­ка­ми збан­кру­тить під­при­ємс­тво, за­бе­ре со­бі ла­сі шмат­ки, так як вчи­ни­ли з район­ною лі­кар­нею, му­зич­ною шко­лою, садочком «Ми­хай­лик» та реш­тою бюд­жетних ус­та­нов. Я не хо­чу бу­ти в цій ко­руп­цій­ній схе­мі, я тут ні до чо­го. Я ка­те­го­рич­но за­яв­ляю, що не ви­ма­гаю під­ви­щен­ня та­ри­фів, але є роз­ра­ху­нок. Мі­ні­маль­ний та­риф на сьогод­ні без скла­до­вої при­бут­ко­вос­ті має бу­ти 42,91 грн”, – сказав керівник підприємства.

На кінець вересня заборогованість ТОВ «Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест» перед НАК “Нафтогаз України” становить понад 57 млн. грн.

Як відомо, 15 жовтня в Україні офіційно розпочався опалювальний сезон.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. А газ Енергоінвесту мер не дає? Олег Гуменний не в курсі, що газ не дає Нафтогаз через борги? Чи вже Енергоінвест підмазав, щоб той на мера надавив?
  В області одні лушпени сидять запливші! Вирішили дупу за наш рахунок прикрити

 2. а ти цим кроментарем хочеш прикрити дупу мера.Дуже мало на його злодийски грихи

  • 100 років мені здався той полодюк, енергоінвестовські шавки всіх хто під їх дудку не співає вяжуть з мером, але вас це не спасе, ви вже допригались. Якщо вас досі не посадили, то значить вами займуться звичайні люди, ви вже довели всіх.

   • Островський та не дрищи і не рви дупу, все ж і так ясно

    • Хахаха…да да дибіли я островський . Як же я забув що крім Полодюка ви тут ше гівном на єдиного жуналіста Шепетівки будете кидатись, який про вас сук пише правду! Сушіть сухарі!

 3. Люди, регіонали-бандюки до революції вкрали підприємство нашої громади, і тепер мусимо мерзнути, давайте разом повернемо своє і цього Пус­то­вой­та виженемо з міста, аби цього злодюги і духу тут не було. Тільки що глянув тариф на сайті Хмельницьктеплокомуненерго – 27,93 грн., а цей злодюга 50 хоче, та це мабуть найбільше в області.

  • В Хмельницькому нормальна влада і тарифи найменші в Україні. Від 23 до 27 за кв. В Шепетівки 50 це жесть, звичайно

  • Люди,давайте вже щось робити, молодь організовуйте мітинг,а ми старіки підтягнемося,бо вже немає сили мерзнути.

 4. Влади нема в Шепетівці мер гамно

 5. Ось зима прийшла в село , скільки снігу намело!!!
  Міша (мер) раненько встав і на мерію поклав…

  Та скільки ви вже будете крові пити в людей, рано чи пізно їхній терпець урветься.
  Мер “Писатель” переписує та видає книжки, перший заступник п.Вихівський щойно почався опалювальний сезон – поїхав відпочивати в Карпати (бідолаха, заморився…). І вже н-й раз переробляється технічна документація на модульні котельні для садочків та шкіл міста, бо керівництво “Шепетівка газ” навіть не знає правильно їх назв!!! Чи це не бардак, саботаж влади та ПОФІГІЗМ! А на вулиці 30 жовтня! Люди мерзнуть , діти хворіють. Цих мерів, перів, херів треба притягнути до кримінальної відповідальності саме менше на 5 років, щоб іншим було зась. Пане Корнійчук , та чи хіба Ви не маєте на них впливу? Не заводьте місто у безвіхідь та не виводьте людей на МАЙДАН. Може хоч у Вас залишилась краплина совісті, хоча це наврядчи… Будемо шукати підтримки в п.Гройсмана, може євреї допоможуть.

  • Ти диви як ботики Енергоінвесту працюють. Мені насрать на мера і його свиту. тепла нема через вас підарасів!!!!! Де ділись гроші які вам люди за тепло заплатили?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.