У Хмельницькому збудують магістральну дорогу за понад 30 млн. грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 27 жовтня оголосило тендер на будівництво магістральної дороги на вул. Січових стрільців очікуваною вартістю 31,5 млн. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Дорога має сполучити вулиці Кармелюка, Панаса Мирного та Старокостянтинівське шосе, що у мікрорайоні Озерна.

Згідно з тендерною документацією, до об’єкту мають приступити у грудні цього року. Будівництво дороги триватиме до серпня 2019 року.

“Дорожний” аукціон відбудеться 14 листопада.

Крім цього, у травні нардеп Сергій Лабазюк направив депутатський запит до Мінфіну, в якому просив виділити 9 млн. грн на будівництво дороги на вул. Січових стрільців. У відповіді Міністерство фінансів повідомило, що видатки на такі цілі закладаються у місцевих бюджетах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Правильно, треба лише почекати, щоб сніг пухнастий випав.Клоуни!

 2. Невже в грудн1 так важливо розпочинати роботи ? А якщо буде 25 морозу ? Головне у цьому тендер1 в1дбити кошти за будь-яких умов, але в 2017 роц1. Чи не так ?

  • Ви адекватні? Там на рік роботи без асфальту, підготовчі, земляні, їх можна спокійно робити за будь якої погоди. Там щоб тільки координати визначити треба кілька тижнів

   • Цей аргумент Онанімного на перший погляд правильний (але не з його розуму, домовлені підрядники підказали). Все зрозуміло: Міській владі (після критики депутатів) необхідно лімітити цього року використати. Але підрядник в цьому році багато робіт не зможе виконати. Однозначно, будуть “писати” нперед. Так що, велика вірогідність, що якраз цього Онанімного за реальний злочин “посадють” (ато АТО він мене “тюрмою” лякав).
    Нагадую, що у згаданому тут департаменті керівництва так і не має, як немає і керівника технагляду за капітальним будівництвом.

    • Ще нагадую, що, Болбочана, одного із творців “сечових стрільців”, “на честь” яких збираються назвати цю дорогу за вказівкою С.Петлюри за спробу відібрати у нього владу (ці події віжбувалися саме в Проскурові) та “Проскурівський погром” (формально) якраз у Проскурові осудили на смерть. Розстріляли ж його у Балині (не встигли в Проскурові, бо прийшлося тікати).

 3. Директор департаменту – Чорн1евич, начальник управл1ння – Пол1щук, але у ц1й справ1 щось таемне присутне. Хороша справа потребуе хорошого ставлення до не1. Бажаю влад1 удач1. Я адекватний, якщо цим переймаюсь.

 4. Всім хто шукає тріску в очі, а колоди в своєму не баче повідомляю: на 2017 до освоєння закладено 1.5млн.грн, основні роботи заплановані на 2018 та 2019 роки.

 5. А ось де собака зарита !? В грудн1 осво1ти 1,5 лимона. Не хило за так1 бабки координати знайти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.