Нардеп Герега балотується до Городоцької тергромади

Позафракційний нардеп Олександр Герега очолює список партії «За конкретні справи» на виборах до міської ради Городоцької об’єднаної територіальної громади.

Про це свідчать дані з сайту ЦВК.

герега

На думку Комітету виборців України, така технологія дозволяє партіям залучити додаткові голоси виборців на свою користь за рахунок імен відомих політиків у своїх списках, однак не є чесною стосовно громадян. Адже у 5 абсолютній більшості випадків відомі політики-лідери списків не планують відмовлятися від більш престижних мандатів.

Нагадаємо, що цієї неділі, 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори у семи територіальних громадах Хмельниччини: Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Грицевській ОТГ (Шепетівський район).

У тамтешніх громадах виборці обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Як писав НГП, у 2015 році нардеп Олександр Герега вже балотувався до Хмельницької облради. Однак після потрапляння до ради написав заяву про відмову.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ну, обычный маневровый паровоз: сделал дело и слетел с дистанции (на вертолете например)

  2. На другому місці мав бути Поярков.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.