Податківці Хмельниччини викрили незаконну торгівлю алкоголем на території ринку «Дубове»

У ході проведення операції «Акциз-2017» працівниками оперативного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області встановлено факт зберігання та реалізації на території ринку «Дубове» підакцизної продукції без наявного спеціального дозволу – ліцензії.

Як наслідок, співробітниками податкової міліції проведено огляд торгівельного закладу, в результаті чого вилучено лікеро-горілчані вироби в кількості 83 дали та 1300 пачок цигарок. Загалом з протиправного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму 170 тисяч гривень, повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

По даному факту працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною 1 статті 164 КУпАП(порушення порядку провадження господарської діяльності).

Варто зазначити, що цього року в ході заходів з очищення ринку від фальсифікованої та контрафактної продукції податківцями Хмельницької області вилучено з тіньового обігу лікеро-горілчаних напоїв, спирту та тютюнових виробів більш як на 2 мільйони гривень. Припинено діяльність двох незаконних виробництв з виготовлення алкоголю.

За рішення судів конфісковано підакцизних товарів на суму 1,8 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не смешите мои тапочки. Может вам расписать дни когда привозят пойло в Дубово в пластиковых бутлях и картонных коробках? А за отдельный бонус от ведомства пана Насырова-Продана могу и номера киосков подкинуть кто это мутево продает.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.