На Хмельниччині в одній з аптек продавали за завищеними цінами ліки, що реалізовувались у рамках програми «Доступні ліки»

Сектором контролю  за регульованими цінами за вересень поточного року у рамках щомісячного моніторингу щодо державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки», опрацьовано інформацію від 8 аптечних мереж та закладів Хмельницької області, проаналізовано більше 2427 цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Під час аналізу інформації у  одного суб’єкта господарювання виявлено факт реалізації лікарських засобів, ціни на які були сформовані із завищеними граничними рівнями торговельних (роздрібних) надбавок по трьох препаратах в завищеному процентному діапазоні від 27,7 до 63,7 %, при гранично допустимому рівні 15 %.

За результатами роботи,  Сектором контролю  за регульованими цінами проведено роз’яснювальну бесіду з суб’єктом господарювання  та рекомендовано привести у відповідність до чинного законодавства граничні рівні торговельних (роздрібних) надбавок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Конечно понятно что Вам НГПистам надо чем-то заполнять страничку. Но Вы или называйте конкретных нарушителей или просто не “лейте воду”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.