У Нетішині відкрили швейний цех рівненського льонокомбінату

17 жовтня у Нетішині відбулося урочисте відкриття швейного цеху ТОВ «Т-Стиль» рів­ненсь­ко­го льоно­ком­бі­на­ту, повідомляє відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Підприємство «Т-Стиль» активно працює над розширенням власних виробничих потужностей у Хмельницькій області, тому керівництво компанії вирішило відкрити швейних цех у Нетішині.

На сьогоднішній день у підрозділі офіційно працевлаштовані 48 швачок. У перспективі створення ще 60 робочих місць до Нового року. Заробітна пла­та швач­ки скла­дає від 4 ти­сяч гри­вень, дос­відче­ні можуть мати до 7 ти­сяч.  Працівникам швейного цеху надається повний соціальний пакет. Жінки працюють у три зміни. Такий графік не перевтомлює працівниць та дає можливість вирішувати власні питання у вільний час. Хо­ча ро­бо­та на су­час­но­му об­ладнан­ні не ви­ма­гає особ­ли­во­го про­фе­сі­она­ліз­му, знайти професійна швачку не легко. Проте адміністрація готова навчати та надавати працівникам усі необхідні інструкції по роботі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Червонюк молодець

  2. Урааа! За 4000 косаря при нынешних ценах лучше дома сидеть дешевле выйдет.

    • Абрам, не рівняйте обласне місто і Нетішин. Це не богато, але і не мало.
      4 тисячі – це мінімум, досвітчені працівниці заробляють більше .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.