На Хмельниччині продовжується боротьба селян за земельні ділянки ДП «Староушицьке»

Цього тижня продовжилася боротьба селян за земельні ділянки ДП «Староушицьке». Мешканці смт. Стара Ушиця, сіл Гораївка та Колодіївка навідалися на засідання колегії Хмельницької ОДА, щоб отримати пояснення від обласних високопосадовців щодо ситуації, яка склалася. За словами активістів, спонукала до цього інформація про те, що є кадастровий поділ землі на приватну власність на території держпідприємства.

Люди ініціювали поїздку до Хмельницького, щоб взяти коментар у керівництва обласного Держгеокадастру, а також хотіли почути позицію керівництва облдержадміністрації.

Після того, як спільно з Володимиром Мельниченком порушили питання про незаконність надання дозволів невідомим особам на розроблення проектів землеустрою на цій території, а народний депутат навіть виступив із цього приводу з трибуни Верховної Ради, нас заспокоювали, що подальші дії щодо роздачі землі заборонені. Тому ми завітали на засідання колегії, зайшли до трибуни і почали задавати питання… На жаль, голови Держгеокадастру Хмельниччини Василя Василенка чомусь не було…

Люди заявили, якщо влада не може вирішити цю проблему, то будуть перекривати дороги та палити шини. Оскільки, незважаючи на те, що проблема розглядається на антирейдерському штабі ХОДА і є відповідь Арсена Авакова про розпочате досудове розслідування – поліція за два тижні не вилучила необхідні документи в цій справі. У багатьох склалося враження, що її спеціально затягують. Люди хвилюються, що керівництво звільнять, а землі все одно роздадуть невідомим особам, – розповідає Анатолій Тимчук.

Євген Касап

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.