Громадський рух ЧЕСНО проаналізував роботу депутатів-мажоритарників від Хмельниччини

Хмельницьку область у Верховній Раді представляють семеро депутатів. Громадський рух ЧЕСНО зібрав дані про їхню парламентську роботу, щоб виборці могли зробити поінформовані висновки.

Депутати Хмельниччини рідко пропускають пленарні засідання (8,8% пропущених засідань за даними електронної реєстрації порівняно з 22,4% по Верховній Раді загалом), але навіть у разі присутності часто ігнорують голосування. Найбільше голосувань пропустив Віктор Бондар, що очолює фракцію “Відродження”, – 87,4%. Також у більше ніж половині голосувань не брали участь Олександр Герега (позафракційний, 77,2%) та Сергій Лабазюк (“Воля народу”, 72,9%).

Двоє депутатів – Андрій Шинькович та Віктор Бондар – були помічені за неособистим голосуванням. Андрій Шинькович є чемпіоном ВРУ з “кнопкодавства” – Громадський рух ЧЕСНО зафіксував 18 таких фактів. Віктор Бондар “кнопкодавив” щонайменше чотири рази. Неособисте голосування є порушенням статті 84 Конституції України. Згідно з даними каталогу фігурантів антикорупційних розслідувань ЗМІ, зібраного Громадським рухом ЧЕСНО, двоє депутатів-мажоритарників Хмельниччини згадувалися в таких розслідуваннях: Сергій Лабазюк та Володимир Мельниченко.

Щоб з’ясувати ставлення депутатів до реформаторських ініціатив, Громадський рух ЧЕСНО обрав 7 законопроектів, щодо яких голосували депутати парламенту 8-го скликання: Закон про публічні закупівлі, Закон про добровільне об’єднання територіальних громад, Закон про національну поліцію, Закон стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, Закон про освіту, Закон про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів і Закон про вибори народних депутатів України.

Депутати-мажоритарники від Хмельниччини здебільшого підтримували ці законопроекти. Четверо з семи депутатів голосували за шість законопроектів із семи. Лише по одній ініціативі підтримали Сергій Лабазюк та Віктор Бондар. Тільки два мажоритарники, обрані від Хмельницької області, віддали свої голоси за виборчу реформу: Сергій Мельник та Роман Мацола.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А где законопроекты от золотого афериста ксени Жука?

  2. Как часто Ваша партнёрша кричит в постели и рвёт Вам спину, изнемогая от оргазма?
    Сайт: https://eroctive2.blogspot.ru/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.