У Кам’янці визначилися з розташуванням Меморіалу шани борцям за незалежність України

Двадцять п’ятого жовтня відбулося засідання робочої групи щодо визначення місця розташування Меморіалу шани борцям за незалежність України, повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Архітектори міста запропонували три основні місця:

– на території скверу “Молодіжний”, де заплановане будівництво зали бойової слави;

– по вулиці Шевченка (неподалік від Собору Олександра Невського);

– на розі вулиць Огієнка та Князів Коріатовичів.

Розглянувши вищезазначені пропозиції, члени робочої групи запропонували Майдан Відродження, 1. Саме це місце розташування Меморіалу набрало найбільшу кількість голосів – одинадцять. Два “за” отримала ідея облаштування пам’ятного знаку на розі Огієнка та Князів Коріатовичів. Інші пропозиції не набрали жодного голосу підтримки.

За те, щоб розмістити Меморіал на території Майдану Відродження, або на перехресті Огієнка-Князів Коріатовичів  висловилися і заступники міського голови, які обговорювали запропоновані архітекторами ідеї перед початком засідання робочої групи.

Відтак рішення із визначеним місцем розташування Меморіалу шани борцям за незалежність України буде подано на розгляд сесії міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Чем бы дядьки не тешились. Лишь бы бюджет попилить.

    • А я пропоную наступне:
      В політичному центрі Европи – Брюсселі є фонтан зі скульптурою хлопчика, який дзюрить. Називається цей фонтан «Маннекен де Піс». А уКам’янці треба зробити фонтан зі статуєю дебелого хлопця з покатим лобом (за зразок Кличко) і оселедцем на голові, у вишиванці та в навпівспущених шараварах, з яких замість … стирчить граната, що скаче і … сере, та назвати його (по брюссельські) – «Маннекен де Козак Сер-Жоп». Ото креативненько буде і мо… туристи ще більше попруть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.