Учасник АТО з Нетішина хоче отримати статус жертви міжнародного збройного конфлікту

Встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в період виконання обов’язків військової служби на окупованій території Донецької області внаслідок військової агресії Російської  Федерації проти України. Із заявою з таким проханням до Нетішинського міського суду звернувся місцевий атовець.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області.

Згідно із документом, у лютому 2014 року він пішов до війська на контракт, брав участь у боях за суверенітет і територіальну цілісність країни. Влітку під час обстрілів під Шахтарськом був тяжко поранений і потрапив до полону, визволяти з якого їздила мати: про знущання над сином дізналася з Інтернету, адже бойовики знімали допити на відео. Молодому чоловікову в Донецьку зробили важку операцію, згодом звільнили із полону, але наслідки його переживає і досі.

Отож має на меті отримати статус жертви міжнародного збройного конфлікту. Судове засідання у справі призначено в Нетішині на 31 жовтня 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. У неперевершеному творі (класика сатири та гумору) “12 стільців” герой О.Бендер застосував такий вираз “Ти, жертва аборту…”

  2. путенко ображає захисників нашої країни. може варто його відправити до путіна. ти договоришся запроданець.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.