Хмельницька міськрада б’є на сполох – у 2018 році фінансове навантаження на бюджет зросте до 350 млн. грн

Депутати Хмельницької міської ради звернулися до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради щодо збільшення фінансового навантаження для міського бюджету, яке закладено у проекті держбюджету на 2018 рік.

За це сьогодні поголосувала більшість обранців на сесії міськради.

У запропонованій редакції держбюджету на 2018 рік місцеві бюджети отримують суттєві додаткові навантаження, які становитимуть близько 174 млн грн. Якщо ж додати ще видатки на профтехосвіту та пільговий проїзд, які (а це не менше 180 млн. грн), то у 2018 році на міський бюджет буде покладено орієнтовно 350 млн. грн. З цим не погоджуються депутати, тому відповідну позицію висловили на сесії.

“Є запропонований проект – міста мають сказати свою думку. Це абсолютно нормально показати свою позицію до прийняття Держбюджету на наступний рік”, – сказав мер Олександр Симчишин, якого цитує прес-служба міськради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. “Якщо ж додати ще видатки на профтехосвіту та пільговий проїзд….”
  Пропоную скасувати пільговий проїзд,а профтехосвіту таки необхідно фінансувати, бо місто залишиться без робітників.А ще, міській владі треба залучати інвестиції які дадуть наповнення місцевого бюджету ,іншого варіанту немає,центр більше не допоможе.

 2. ….нехай откатів менше беруть а то вже перевершили Мельника хапугу в рази і тоді всі буде вистачати. Винаймають хапуг зТернополя то і налоги туда йдуть то хтож має тоді наповнювати бюджет міста.

  • При чому тут Тернопіль і Мельник? Ти б ще яника приплів сюди. Міськрада бореться за кошти, які б могли піти на розвиток міста, а пи…діти кожен х..р може. Бо ці кошти, фкі могли б залишитись тут підуть хер зна куди. Якщо ти крадеш то не всі такі.

   • 170 млн. грн міських грошей на дипозиті в банку і кожний місяць йдуть відсотки в кишеню. НАБУ давно повино було це рослідувати а уй…ки хвалили і будуть хвалити.

    • В той час коли у місті непочатий край проблем, котрі можливо вирішувати, а вони не вирішуються. Знаходження вільних коштів на депозитах та невикористання їх по призначенню, з часом добре “аукнуться” теперішній владі. Влада думає, що вона розумніша за інших, а от ні – “Орли обожнюють м’ясо гірських козлів, але не здатні здолати їх в чесній сутичці. Вони чекають вдалого моменту, і з розмаху зіштовхують тварин з гірських виступів. Коли жертви розбиваються знизу об каміння, орли спускаються, приступаючи до трапези”. Тож нехай влада зробить висновки.

 3. Всі великі торгові мережі, що зайшли в місто 12 років тому, знищили міську торгівельну мережу і зареєстровані не за місцем ведення бізнесу, а за місцем реєстроції і сплачують податки там. Щодоби вони вивозять з міста готівку тонами, яку відбирають у містян пенсіонерів, держслужбовців і жителів ближніх сіл, при тому, що в місті повністю знишено переробну, харчову промисловість, а в супермаркетах продається продукція немісцевих виробників… у цьому безладі потрібно терміново навести порядок і стимулювати відновлення переробної, харчової галузі міста для забезпечення його життєдіяльності.

  • І таки ДА! Але як з цим боротись?

   • Перестать выдавать лицензии на алкоголь и табак. На одном хлебе с мясом по 150 грн кг далеко не уедут. А так же принять закон на местном уровне, что продуктовые магазины площадью больше 150 метров должны открываться не дальше 500 метров от въезда в город.
    И будет как в нормальных странах все гипермаркеты на окраинах, а в городе маленькие семейные магазинчики.

  • ви говорите про 12 років тому, коли ще не було тендерних процедур, тобто ці схеми залишились, звідки така інфа? Зараз можна все подивитись на ПРОЗОРО хто і що купує, які проблеми чи ви маєте інший спосіб проводити держзакупівлі?

   • Тобі нік не ім’я бога (Сварог), а Невігласе. Наприклад – законодавство щодо тендерних закупівель 12 років назад вже було чинне і діяло. І взагалі, будь-яка логіка в твоїх “аргументах” відсутня. Одне простежується – ти захищаєш місцеву владу / захищаєшся сам. Тобто – якраз твоє “рильце в пушку”.

 4. Не нараховуйте собі 400% зарплат.
  Заставте “попередників” повернути незаконно виплаченні та присвоєні кошти .
  Ліквідуйте ЖЕКи, скоротіть чисельність в ЖКУ.
  Ніде в цивілізованному світі нема такого дурного, марнотратного господарства як ЖЕК.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.