На Хмельниччині голова ТВК повідомила про можливий зрив виборів

Голова Слобідсько-Кульчієвецької сільської виборчої комісії Ірини Кармаш повідомила, що вибори в громаді під загрозою зриву, оскільки сільський голова вчасно не погодив єдиний кошторис, а відтак ТВК не змогла отримати в казначействі гроші на організацію виборів.

Про це повідомляє ГМ “Опора”.

За словами голови, сільський голова був відсутній на робочому місці, хоча й не перебував у відпустці, а на її телефонні дзвінки не відповідав. Таким чином, єдиний кошторис було погоджено лише об 12 годині 25 жовтня 2017 року. На даний час документи вже подані до казначейства, проте затримка у фінансуванні вже призвела до порушення законодавства.

Так, територіальна виборча комісія замовила друк бюлетенів, проте без попередньої плати друкарня відмовила у друці бюлетенів. Таким чином бюлетені буде надруковано лише в п’ятницю, а передачу дільничним виборчим комісіям здійснено лише в суботу за день до голосування. Також неоплаченими залишаються перерахунки на паливо для автомобілів які забезпечуватимуть транспортування бюлетенів дільничними виборчими  комісіями та витрати на канцелярські товари.

Водночас сільський голова Руслан Нестеров, який також є кандидатом на посаду голови ОТГ від «БПП «Солідарність», на запитання представника ОПОРИ зазначив, що ніяких проблем з його боку немає.

Ситуація виникла, говорить пан Руслан, з вини голови ТВК, яка ще вчора ввечері, 24 жовтня, перероблювала кошторис. Його ж у цей час вже не було на робочому місці. Як повідомив Руслан Нестеров, зараз він вирішує робочі питання в райдержадміністрації, а телефонних дзвінків від голови ТВК не отримував.

Зазначимо, що і голова ТВК, і сільський голова представляють одну політичну силу.

Як відомо, на 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори у Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській сільській ОТГ (Хмельницький район), Солобковецькій сільській ОТГ (Ярмолинецький район), Грицевській ОТГ (Шепетівський район).

У тамтешніх громадах виборці обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. нічого страшного не сталось

  2. циган програє

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.