Прем’єр відсторонив усіх обласних керівників Держгеокадастру. На Хмельниччині поки все без змін

Сьогодні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив МінАПК відсторонити керівників всіх обласних управлінь Держгеокадастру і сформувати масштабні групи по перевірці.

Про це він заявив на засіданні уряду.

«Питання не лише в Держгеокадастрі: бізнес каже, що чиновники починають розказувати, як кому жити. У кожного з міністрів є підконтрольні структури, які заважають швидко і якісно робити свою роботу бізнесу. Є нарікання на Укртрансінспекцію, Інспекцію по праці, Екоінспекцію, ДАБК. Так справи йти не можуть. Керівник Геокадастру – перший, але не останній!», – попередив глава уряду.

У коментарі НГП перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко сказав, що на 14.00 Василь Василенко продовжує очолювати Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

“Василенко працює і очікує на подальше рішення свого органу”, – зазначив високопосадовець.

За словами пана Кальніченка, з початку серпня на оперативний антирейдерський штаб при ОДА надійшло шість зверенень. Зокрема, три скарги стосувалися претензій до роботи Держгеодакастру.

“Що стосується виділення земель для учасників АТО на Хмельниччині, то наразі земельники області готують новий реєстр ділянок та проводять інвентаризацію всіх земель”, – зауважив заступник голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 24 жовтня під час засідання Ради регіонального розвитку на голову Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Олега Цвяха поскаржилися, що від його служби в усіх областях присутні, так звані “смотрящі”. Так, у Дніпропетровській області зупинилася видача земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, а в аграріїв з’явилися істотні труднощі при перереєстрації договорів оренди землі.

Після цього Кабмін звільнив пана Цвяха.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Це не допоможе …. звільняють одних призначать інших які будуть дерибанити землю та брати взятки далі.. .. потрібно міняти законодавство та принципи надання землі…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.