Директори хмельницьких шкіл можуть позбутися посад через батьківські побори

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що влада працює над тим, щоб повністю викорінити  батьківські побори з навчальних закладів міста.

“Уже попередили керівників про те, що позвільняємо усіх, хто збиратиме кошти на фонди шкіл. Паралельно з бюджету міста виділили школам додаткові кошти. На кожного учня доплачуємо по 100 гривень”, – заявив він в інтерв’ю виданню “Вголос”.

“Зараз взялись за так звані фонди класів. Має у школах залишитись тільки меценатство. Є ж заможні люди, які хочуть допомогти школі. Нема проблем: гроші – на рахунок закладу! Все”, – сказав мер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

  1. Технологічний багатопрофільний ліцей. Гроші не збирають вже 2 навчальний рік. Скидаємося тільки на День вчителя з власного бажання.

  2. Черговий популізм від мера. Внески були і будуть, адже ніхто не може заборонити батькам допомагати своїм дітям. Внески зникнуть самі тільки тоді, коли рівень життя в нашій країні стане значно кращим.

  3. ще б кошти виділили на охоронця

  4. Читайте.. гроші здавайе лише на користь мерії… це лише перерозподіл потоків.. раніше на них сиділи директора і вчителі – тепер- виключно мерія…. і фінансування уріжуть…

  5. Все дуже просто. Для того щоб з батьків перестали витягувати кошти, потрібно виконувати Закон Про освіту,де вказано що при ЗПЗ повинні бути ПІКЛУВАЛЬНІ РАДИ- це і будуть ті самі меценати. А так звані БАТЬКІВСЬКІ КОМІТЕТИ потрібно розформувати, як незаконні угрупування, через які вчителя виявляють свої потреби задля “підвищення рівня освітнього процесу”.На батьківські комітети дуже багато поклали обовязків та надали їм прав, не маючи на то повноважень , вони не є юридичними особами.

  6. 10 школа – НВК. Гроші не здаємо.

  7. Цими днями по багатьох закладах освіти міста проходять святкування дня осені. З’явилась мода дарувати керівництву короваї. Якщо коровай є атрибутом свята- то його повинен готувати до уроку як научний посібник вчитель за власні кошти, або кошти закладу. Нажаль все відбувається за рахунок коштів батьків.

  8. а скільки коштує в мерії посада директора, коли заступниця Галя дає координати карток

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.