Новоушицький і Старосинявські райони мають бути ліквідовані – Мінрегіон

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода вважає, що в тих областях, де новостворені об’єднані територіальні громади повністю співпадають з межами районів, доведеться ліквідовувати райони.

Таку думку він висловив під час перебування у Хмельницькому 20 жовтня.

“Немає доцільності утримувати район як територіальну одиницю після того, як усі повноваження перейшли ОТГ. Ця проблема стає гострою в масштабах України”, – наголосив він.

За його словами, тільки у Хмельницькій області є дві таких громади: Старосинявська селищна об’єднана ОТГ і Новоушицька селищна об’єднана ОТГ.

“Ми хочемо чути пропозиції від облдержадміністрацій та обласних рад щодо подальшого розвитку таких районів. Обласна влада має бути ініціатором вирішення цієї проблеми. Поки всі мовчать і закривають очі”, – наголосив високопосадовець.
Негода додав, що в Україні створено 665 ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Давайте ліквідуємо Вінницьку область з усіма її жидами.

  2. Ось така адмінреформа без продуманого перехідного періоду, ви об’єднує тест а що з адміністраціями та районами, ми потім якось подумаємо можливо ліквідуємо…. клас! Зарах реформаторам йопт….

    • Реформи це зміни. Демократичні реформи – це зміни з урахуванням думки і побажання людей. Які прорахунки? Досить вже чекати, що за вас подумають і приймуть рішення. Совок закінчився ні до чого доброго не привівши. Треба самим думати, вирішувати і відповідати. У Польщі реформи ще не закінчились. Сьогодні це процес постійний. Готових рецептів немає. Є бажання змін і праця.

  3. А нафіга було робити ОТГ (сільську раду по суті з ширшими повноваженнями) розміром з район?

  4. Чому за нас вирішують ? Ми ще не ввійшли в громаду ????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.