Шість нардепів від Хмельниччини підтримали медичну реформу

Сьогодні Верховна Рада 240 голосами підтримала медичну реформу.

Від Хмельницької області “за” проголосували нардепи з провладної коаліції Сергій Мельник, Володимир Мельниченко, Роман Мацола, Андрій Шинькович (всі – БПП “Солідарність”), Олександр Ксенжук (“Народний фронт”) і позафракційний Олександр Герега.

Мажоритарник Віктор Бондар з депгрупи “Партія “Відродження” на момент голосування був відстуній. Інший мажоритарник з депгрупи “Воля народу” Сергій Лабазюк не голосував за медичну реформу.

Як йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, обсяг медичних послуг та лікарських засобів, вартість яких покривається страхуванням, та ступінь покриття, закріплюється на рівні закону в державному гарантованому пакеті.

У межах державного гарантованого пакету держава гарантуватиме повну оплату за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування необхідних послуг та лікарських засобів на екстреному, паліативному та первинному рівні, та частково на вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) рівні.

Застраховані особи можуть отримати медичні послуги та лікарські засоби повністю або частково за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування в закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності та у фізичних осіб-підприємців, що одержали ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики, та уклали договори про медичне обслуговування населення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Ковіньку їм в печінку.

 2. Нарешті за 26 років зробили перший крок до страховоі людськоі медицини. Давно треба було якби думали про людей.

  • Ви вартість послуг бачили?

   • А вартість сьогоднішніх коштів лікарю ви бачили? Мабуть ви здорова людина і ніколи не лікувались у хмельницьких лікарів. Це дуже дорого і ніякоі відповідальності з іх боку за заплачені ім кошти в державних лікарнях нібито з безкоштовною медициною.

    • Та він платний провладний (семчишинський) “бот”, що він може бачити?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.