У Кам’янці-Подільському отримати біометричний паспорт відсьогодні можна у міській раді

Сьогодні в міській раді Кам’янця-Подільського офіційно  розпочали  прийом документів для надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

За дві години  працівники управління надання адміністративних послуг прийняли п’ять осіб. Заплановано, що впродовж дня обслуговуватимуть близько двадцяти осіб. Уникнути будь-яких питань із чергою вдається завдяки електронній черзі. Кожен отримує вранці талон, на якому вказана послідовність та час коли потрібно прийти, щоб здати документи, повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Як повідомив міський голова Михайло Сімашкевич, наразі розглядається питання про те, щоб додатково виділити триста тисяч гривень для придбання  ще одного комплекту обладнання з метою обслуговування більшої кількості охочих оформити паспорт.

За словами мера, завдяки запровадженню такої послуги, виграють і люди, яким доводилось займати в Міграційній службі живі черги за декілька днів, і міський бюджет, до якого надходитиме частина коштів від адміністративного збору.

Варто зазначити, що управління надання адміністративних послуг Кам’янець-Подільської міської ради – перше серед ЦНАПів Хмельницькій області, хто надаватиме згадані послуги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.