Спорт-сіті: крізь терни до зірок

Саме цей вислів давньоримського філософа Луція Аннеки Сенеки чи не найкраще характеризує процес реалізації у нашому місті одного з найамбітніших і наймасштабніших проектів.

Хто слідкує за розвитком подій навколо «СПОРТ-СІТІ», може згадати кілька судових позовів, спрямованих на припинення будівництва (щоправда, всі вони програні у судах різних інстанцій), викрадення частини паркану навколо будівництва, масовану інформаційну атаку проти будівництва.

Все це уже позаду. І в цій ситуації дуже доречними видаються слова ще одного, уже німецького, філософа  Фрідріха Ніцше: «Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими».

«СПОРТ-СІТІ» будується. Будується, бо, потрібен не лише авторам проекту, а в першу чергу – самим хмельничанам, теперішнім і майбутнім.

І це не порожні слова. Бо щодня можна бачити зацікавлених громадян, які своїми інвестиціями кажуть «Так!» реалізації у Хмельницькому проекту спортивно-житлового комплексу «СПОРТ-СІТІ».

Не порожні слова про важливість проекту для людей ще й тому, що ними підтверджується намір  передати 10 квартир учасникам АТО.

Крім того, частина приміщень, що планувалися спочатку як житло, буде додатково відведена для спорудження багаторівневого паркінгу, яких так не вистачає в центрі нашого міста. А це додаткові зручності для хмельничан та гостей нашого міста.

Заслуговує на увагу і той факт, що частина збудованої спортивної інфраструктури буде безкоштовно передана місту. Погодьтеся, що це не зовсім типовий вчинок для більшості забудовників.

Також не забуваємо, що реалізація проекту «СПОРТ-СІТІ» окрім очевидних переваг і належного рівня комфорту для його мешканців, сприятиме збільшенню кількості бажаючих відвідати наше місто.

Додайте сюди ще й зручне розташування та спортивно-розважальну інфраструктуру сучасного рівня і ви зрозумієте, чому  наш комплекс є цікавим, вигідним  та перспективним для інвестування і співпраці.

Не будемо розкривати усі карти, лише зазначимо, що одна з всесвітньовідомих мереж зацікавилася можливістю приходу у Хмельницький саме завдяки описаним перевагам «СПОРТ-СІТІ».

А це створить додаткові робочі місця з гідною оплатою праці, забезпечить надходження до бюджету і зробить ще більш привабливим наше місто для туристів.

Тому хочеться закликати усіх небайдужих до співпраці заради майбутнього.

Сподіваємося на підтримку проекту «СПОРТ-СІТІ» жителями нашого міста. Віримо, що лише об’єднання зусиль містян, влади та соціально відповідального бізнесу стане запорукою успішного розвитку Хмельницького.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Сам себя не похвалишь, никто не похвалит. Главный спортсмен Скочеляс присутствует на стройке?

 2. бла-бла-бла, а не стаття

 3. частина збудованої спортивної інфраструктури буде безкоштовно передана місту.

  Это как с бассейном на Набережном квартале?

  • Такий класний басейн, незрозуміло чому його невідкривають для мешканців міста! Мер напевно для себе береже?

   • Мер за откат, что взял с набережного(или кто то сомневается?) может себе 5 таких сделать

 4. А що, басейн теж Скочеляс будував?

 5. тот кто это писал полный идиот

 6. Який нафіг спорт сіті, там житлові будинки будуються

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.