За хабарництво декан вишу з Кам’янця-Подільського заплатить штраф 22 тис. грн

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним декана економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Володимира Лисака за “хабарними статтями” ч.2 ст.369-2, ч.1 ст.368 КК України.

Про це сказано у вироку суду від 10 жовтня.

За матеріалами справи, Лисак у липні 2017 року одержав 5200 грн від абітурієнта для зарахування останнього на ІІ курс економічного факультету вишу. Половину цієї суми декан мав віддати іншим трьом членам приймальної комісії за позитивне вирішення питання.

1111111111111111-40

8 вересня між прокурором та підозрюваним було укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з неї, викладач повністю визнав свою винуватість та погодився на сплату штрафу у розмірі 22100 грн.

У кінцевому рішенні місцевий суд затвердив  угоду про визнання винуватості, передбачивши також для Лисака позбавлення права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій терміном на один рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Клас. Тепер він рзамість сидіти, аж цілий рік не буде деканом. В наших вишах, що вже адміністрація – недоторкані? А він часом не з “бувших”?

  2. Теперь научится брать без шума и пыли и быстренько отобьет вложенное в штраф. Цирк от шоколадной власти да и только.

  3. Ага, а при комуняках і ригах було ще більше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.