Приватизацію “Хмельницькобленерго” перенесли на 2018 рік

Фонд державного майна України в 2018 році планує продати «Одеський припортовий завод», «Центренерго», «Турбоатом», 6 енергетичних компаній, «Аграрний фонд», «Державну продовольчо-зернову корпорацію України» та низку об’єктів малої приватизації.

Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на засіданні Американської торговельної палати, інформує прес-служба ФДМ.

Керівник Фонду повідомив, що в наступному році планується продаж пакетів акцій Миколаївської, Дніпровської, Херсонської ТЕЦ, а також Запоріжжяобленерго, Миколаївобленерго, Тернопільобленерго, Харківобленерго, Хмельницькобленерго, Черкасиобленерго.

Як писав НГП, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, перебуваючи на Хмельниччині, заявив, що компанії зі світовими імена мають приватизувати українські обленерго.

Довідково. Фонд держмайна переніс приватизацію 70% акцій “Хмельницькобленерго”, 70% “Миколаївобленерго”, 65% “Харківобленерго”, 50,9% “Тернопільобленерго” на початок 2017 року, тоді як раніше приватизація цих енергокомпаній планувалася на грудень 2016-го.

Інтерес до купівлі обленерго проявили понад 15 інвесторів, зокрема з Індії, Угорщини, Австрії, Польщі та США.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.