У Хмельницькому у вересні купили нових авто на 4 млн. доларів

У вересні у Хмельницькому та Хмельницькій області продали 133 нові автомобілі, що на 11 машин більше, ніж у серпні цього року.

За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, сума покупок нових легкових машин у регіоні становила майже 4 млн доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Найбільше куплених автомобілів – вартістю від 17 000 до 35 тис. доларів без врахування ціни додаткових опцій, а середня ціна авто в регіоні становить 28 тисяч доларів.

Найпопулярнішою маркою в Хмельницькому стала Toyota. Одразу за нею – Renault і Nissan. Якщо розглядати по моделях, то лідирує Toyota Camry – продали 13 автомобілів. В трійку бестселерів також входять Nissan X-Trail і Peugeot 301.

Для порівняння. У серпні у Хмельницькій області продали 122 автомобілі. Сума покупок становила 4 млн доларів США, без врахування вартості додаткових опцій. Найпопулярнішою моделлю стала Toyota Camry. Тоді у регіоні продали 8 таких авто. На другому місці одразу 8 моделей з однаковою кількістю проданих авто – ЗАЗ Sens, Renault Duster, Kia Sportage, Mazda CX-5 New, Toyota RAV4, Nissan Qashqai, Volkswagen Tiguan і Toyota Land-Cruiser. Третє місце ділили Renault Sandero, Volkswagen Passat Variant і Mercedes GLE-Class.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.