Хмельницький долучився до Великої політичної реформи

Сьогодні зранку біля будівлі Будинку Рад у Хмельницькому відбулася невелика акція у рамках Великої політичної реформи, яку на 17 жовтня анонсували громадські активісти та представники різних політичних сил.

Місцеві активісти говорили, чому країні необхідно негайно ухвалити законопроекти щодо зміни виборчих правил (№1068-2), обмеження депутатської недоторканності (№ 6773) та створення антикорупційного суду (№ 6011).

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Після виступів, які тривали близько півгодини, учасники акції підписалися під відозвою до Хмельницької обласної ради з проханням долучитися до цього процесу, звернувшись до Верховної Ради.

Як відомо, сьогодні у Києві відбувається відбуваються масові акції протесту. На акціях протесту біля парламенту очікується до 10 тисяч людей. Таку цифру назвали у поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. 16 людей. сором

  2. Валю в президенти!!!

  3. і це все чого нам не вистачає.. товкти волу у ступі …. черговий проект банкової, щоб відмовілкти громадян від того, що влада нічого не робить…

  4. скарженцы на выезде

  5. Долбой..би

  6. Де Вишнивська?

  7. А де альону жААрять?

  8. Бідтримую! Настала пора наводити лад, починаючи з верхнього ешалону влади.

  9. Краще б ця долбанута Береза показала б хоч одного чиновника якого вони в своєму ЖАрі вжарили…а ляпати язиком і рватися до депутатського корита – це вже ми бачили. Де цікаво подружка її Середюк, зявиться перед виборами?

  10. Дійсно жесть,))) Скаржинці плачуть. А маріонетка Голєнчин що тут робить, якщо ти такий активний ,то чому ще разом із Березою не в Києві?? Місцеві “хазяї” не велять???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.