Депутат Скочеляс vs ГО “Стоп корупція”: суд витребовує документи у президентського 5 каналу

Хмельницький міськрайонний суд витребовує ряд документів у 5 каналу в рамках справи депутата Хмельницької міської ради ВО “Батьківщина” Олександра Скочеляса, яка захищає свою честь і гідність.

Фото "Радіо Свобода"

Фото “Радіо Свобода”

Про це свідчить ухвала суду від 2 жовтня.

У суді обранець заявив клопотання про доступ до низки документів. Зокрема, він хоче з’ясувати, чи є «5 КАНАЛ ТВ» замовником створення інформаційних матеріалів відеосюжетів «Стоп Корупції» ВИПУСК №73 та «Афера на 23 мільйони» і чи належать йому майнові права інтелектуальної власності на цей випуск. Крім цього, його цікавить, чи здійснювалось трансляція цього сюжету в ефірі «5 каналу».

Також суд за клопотанням Скочеляса витребовує відомості у ТОВ “Інформаційне агентство “Стоп корупції ТВ” щодо того, хто є автором інформаційного матеріалу Афера на 23 мільйони: журналісти дізналися про корупційні схеми влади й забудовників Хмельницького»; на чиє замовлення було виготовлено цей сюжет; чи належить ТОВ “Інформаційне агентство “Стоп корупції ТВ” сайт інформаційного порталу “Стопкор”; чи дійсно Артур Сторожук є головою Хмельницького обласного відокремленого підрозділу.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2017 року вийшов сюжет “Афера на 23 мільйони” у рамках проекту журналістських розслідувань “Стоп корупція”, який виходить на 5 каналі.

Тоді голова Хмельницького обласного відокремленого підрозділу Артур Сторожук звинуватив депутата-забудовника Олександра Скочеляса у причетності до будкомпанії “Набережний квартал”. Мова йде про скандальне зведення житлової багатоповерхівки з басейном на вулиці Зарічанська. У 2016 році Хмельницька міська рада врахувала вартість басейну як кошти пайової участі у розвиток інфраструктури. За цим фактом Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області відкрило кримінальну справу за ч.2 ст.358 КК України  (“Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів”).

Пан Скочеляс ще у квітні подав до суду на ГО “Стоп корупція”, 5 канал і Артура Сторожука.

7 серпня у соціальній мережі з’явилося повідомлення, що команда Хмельницького обласного відокремленого осередку ГО “Стоп корупція” припинила роботу в антикорупційному проекті “через принципово різні поглядаи на стратегічну мету проекту, а також методи її досягнення”.

Наразі Сторожук і його соратники приєдналися до ВО “Автомайдан”.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ГО “Стоп корупція” зареєстрвоано у серпні 2015 року киянами Романом Бочкалою, Богданом Хмельницьким і Тарасом Лиликом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. стягнути мільйон гривень з брехунів і віддати в дім сиріт. але постраждають невинні люди, бо Артур Моісеєвич втік з Стоп корупції, коли запахло смаженим

 2. Як вам…”У міській раді запланували виділити з бюджету 700 тисяч гривень. Де братимуть решту суми, vsim.ua запитали в заступника міського голови. – Вирішили допомогти на основі звернень жителів і висновків комісії по надзвичайних ситуацій. Потрібно допомогти мешканцям, поки іде слідство. Якщо найдуть винного, то ми з нього стягнемо ці кошти. Щоб врятувати будинок, потрібно 2,9 мільйона гривень. Це з утепленням й усім іншим. У фінансуванні робіт будуть брати участь «Таврія», яка займає перший поверх, забудовник Скочеляс. А також підрядчик і самі мешканці. Думаю, їм не буде велика сума. Їм, до речі, після пожежі дали по 5 тисяч матеріальної допомоги, – каже Анатолій Нестерук.”
  Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/pozhezha-na-starokostyantinivskomu-shose-poshkodila-novobudovu-na-remo-10644829.html

  • Вот класс, “проблемы” Скочеляса, стали проблемой бюджета города. Порешал Саша с Сашей

 3. Артурчик, хамелеончик ти наш продажний.. Ай яй яй.. попав бідолася. Чекаємо п..жі про те, як олігархи травлять найчесніших активістів!.. біжу за попкорном!

  • Я не знаю, хто такий Артур Моїсейович (місцевими “акатівистами” цікавився тільки з “точки зору” кримінальної відповідальності за спровоковані їми події), але те, що ти Вася сам є продажним йолопом, добре вижу.

 4. забудовник як мале дівча.верніше хлопча. пісюнами міряються.

 5. забрали гідність в Сашка.!!!!!!!я думав той Сашко не тільки пісок може красти.але знов флешмоб.

 6. скажу одно…..это все пустое…..меня волнует кто поджог порш ?….почему згорела мебелька?…..где бумаги на спорт сити???..а это вообще реклама…типа крутой забудовнык на всех ложил…..кстати в юльку сегодня яйцом кинули….и думаю сволотовец это сделал)))….

  • Чого тут дивного?В інеті є інфа про те що колись Фірма Скочеляса ,”поділляжитлобуд” дала позику 100000,00 грн(мала дати 800 000,00) ,а плтім підмітили собі ту меблеву в рах.боргу,але на той момент частина меблевої фабрики була в заставі у банку Форум.Почались судові справи. Дві інстанції Скочеляс виграв,на третю ,скоріш за все,пожалів гроші- програв.А як вивести з іпотеки ? Пожежа ,дуже не погона ідея в данному випадку. Знищення предмету іпотеки кримінальна справа.Але це ж випадково! З кого спитаєш.)))Все дуже просто у цій історії

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.