Стало відомо, скільки на Хмельниччині за 9 місяців створилося і ліквідувалося підприємств

За січень–вереснь цього року у Хмельницькій області було взято на облік 869 юридичних осіб (3,1% від загальної їх кількості), повідомляє Головне управління статистики в області.

Найбільшу кількість суб’єктів створено у Хмельницькому (більше половини від усіх заснованих), за видами економічної діяльності – у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (20%), наданні інших видів послуг (19%), адміністративного та допоміжного обслуговування (14%). Із створених за цей період юридичних осіб 49% становили господарські товариства, 26% – об’єднання громадян, 8% – приватні підприємства.

Разом з тим у січні-вересні знято з обліку 471 юридичну особу, з них найбільше – у Хмельницькому (майже чверть від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 23% становили підприємства та господарські товариства.

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 882 іноземні засновники із 65 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Кіпру – 12%, Російської Федерації та Польщі – по 11%.

Загалом, на 1 жовтня на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України по Хмельницькій області перебувало 28,3 тис. юридичних осіб та 1,4 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.