У Нетішині Предстоятель УПЦ Онуфрій освятив собор

Блаженніший Митрополит Онуфрій 15 жовтня завершив Божественну літургію в Соборі на честь ікони Божої Матері “Неопалима Купина” у Нетішині Шепетівської єпархії.

1508136011-6811

 

Перед літургією Предстоятель звершив чин великого освячення храму, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополит Антоній, митрополит Володимир, архієпископ Пантелеімон, архієпископ Роман, єпископ Євсевій, духовенство Шепетівської єпархії та гості у священному сані. Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді. За літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

1508136016-2018

Після богослужіння Предстоятель нагородив орденом Ярослава Мудрого настоятеля собору протоієрея Віктора Тишкуна та орденом святого апостола Андрія Первозванного – благодійника Миколу Сергійовича Панащенка, який доклав зусиль для будівництва храму.

Архіпастир запевнив вірних, що за них молиться уся Українська Православна Церква, благословив їх та побажав терпіння і духовної витривалості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. І що тепер скажуть троляки і захисники великого професіонала Панащенка? Московський пархат за державні кошти. Стидоба

  2. Геть масковських попів, це агенти “рускага міра”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.