У Хмельницькому збирають підписи, аби відновити бульвар на вулиці Шевченка в його первинній формі

Відновити бульвар на вулиці Шевченка в його первинній формі, відповідну петицію зареєстрував Федік Роман Миколайович.

«З метою відновлення естетичного вигляду міста, росту привабливості для туристів та якості життя містян прибрати весь гармидер, який з’явився на вулиці Шевченка впродовж останніх 30-ти-40-ка років та відновити бульвар ідентичних розмірів, стилю та форм, з зеленими насадженнями, класичними ліхтарями та вуличними меблями для відпочиваючих, використовуючи якісний будівельний матеріал – напр. базальт.

Разом з відновленням бульвару відреставрувати усі наявні історичні споруди бульвару і прилеглих кварталів. Зокрема будинок в стилі пізнього класицизму за адресою вул. Шевченка 33, історичну будівлю за адресою вул. Шевченка 67, а також будинки за адресами вул. Шевченка 1, 5, 37, 38, 52, 69 та інші об’єкти старої забудови, що розташовані вздовж вулиці Шевченка. Також відновити втрачену історичну забудову бульвару шляхом відбудови ідентичних реплік будинків з метою відтворення повного історичного архітектурного ансамблю даної вулиці.

Бульвар, який пов’язуватиме залізничний вокзал з центром міста, має бути взірцевим і привабливим для хмельничан та гостей міста».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Реальні придурки. Його первинний вигляд – це поле, заросле бур’янами

 2. На жаль, при Радянській владі чудовий бульвар було знищено за одну ніч, нібити через необхідність прокаладання тролейбусної лінії. Об’єктивно – широка вулиця Шевченка – абсолютно непотрібна річ. Вона не є настільки важливою транспортною артерією і залишається абсолютно порожньою навіть тоді, коли пробки поряд – на Свободи чи Подільській. При цьому переходити її пішоходам доволі складно (хоча б тому, що на доволі довгій ділянці лише 1 світлофор – біля готелю “Поділля”). Тому ініціатива слушна – бульвар посередині був би не зайвим і візуально вулиця виглядала б привабливіше.

  • Світлофор білч суда та міськоі лікарні.

  • А на самом деле зачем его “знищили”? Интересно ведь.

  • Ой …уважаемый ВРОДЕ БЫ. В 1980 году по территории СССР (куда входил и Проскуров) бежал мужик из Греции с факелом.Вот ему-то и мешало кусты и узость бульвара.

 3. До речі, хоч фото з 60-х, дерев’яний парканчик зліва частково був цілий ще на початку 90-х.

 4. А хтось порахував які наслідки будуть для руху авто, тролейбусів? Основа дорожня артерія з сходу на захід. Проспект і Шевченка. Буде колапс якщо зроблять бульвар.

 5. И сколько это будет стоить, кто будет платить?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.