За 9 місяців інфляція у Хмельницькій області сягнула 10,4%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області у вересні порівняно з попереднім місяцем зросли на 2,1%, а з початку року – на 10,4%.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, найбільше (на 37,7%) подорожчали яйця. На 7,3-1,2% підвищились ціни на сало, майонез, фрукти, свинину, м’ясо птиці, яловичину, кисломолочну продукцію, вершкове масло, молоко, сири, сметану, хліб, рис, макаронні вироби.

Водночас на 1,9-0,3% подешевшали риба та продукти з риби, цукор, борошно пшеничне, кондитерські вироби з борошна, овочі.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби збільшились на 3,1%, а саме: на алкогольні напої – на 3,3%, тютюнові вироби – на 2,7%.

Одяг і взуття подорожчали на 7,7%, зокрема, взуття – на 9,1%, одяг – на 6,8%.

На зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% вплинуло збільшення плати за оренду житла (на 1,9%), а також вартості утримання та ремонту житла (на 1,3%).

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,4% головним чином зумовлено подорожчанням палива та мастил на 2,1%.

Послуги освіти зросли в ціні на 12%, з них середньої – на 25,0%, вищої – на 12,3%.

Серед інших товарів та послуг на 3-0,2% збільшились ціни на послуги ресторанів та готелів, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері охорони здоров’я.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. За%бало це життя по-новому

    • Фу, як вульгарно, але, нажапь, суща правда.
      Зазначені у тутешній інформації цифри є брехнею. Насправді, і інфляція, і зростання цін / тарифів (а ще ж не вечір) набагато більші.
      І все це завдяки майдану. Навіть перекупки на базарі (сьогодні чув їх розмови) це розуміють. А наші “патріоти-скакуни” ні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.