Китайці ремонтуватимуть автодорогу, що проходить через Хмельниччину

“Укравтодор” і китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd підписали контракт щодо капітального ремонту ділянок автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, повідомляє Економічна правда.

У церемонії підписання договору взяли участь міністр інфраструктури України Володимир Омелян, в.о. голови “Укравтодору” Славомир Новак, представники компанії-підрядника, Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР), а також представник посольства КНР в Україні.

Про те, що це перший випадок, коли в рамках проектів дорожньої галузі в Україні, що фінансуються за рахунок міжнародних фінансових організацій (МФО), буде працювати китайська компанія, розповіла директор ДП “Укрдорівнест” Олена Криворучко.

Зокрема, вона зазначила: “Сьогодні ми підписали два значних контракти загальною вартістю понад 90 млн доларів в рамках реалізації “Другого проекту покращення безпеки руху та стану доріг”, що фінансується за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Це перший випадок, коли китайська компанія підписала контракт на капітальний ремонт дороги в Україні в рамках проекту, що фінансується за рахунок МФО. Сподіваємося, що фінальна якість робіт буде на досить високому рівні, і всі сторони зможуть в повному обсязі виконати контрактні зобов’язання”.

Довідка. Автошлях М 12 — автомобільний шлях міжнародного значення на території України, Стрий — Рогатин — Бережани — Тернопіль — Хмельницький — Вінниця — Кропивницький — Знам’янка. Проходить територією Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Дуже мало інформаціі. НГПісти коли ви нарешті почнете давати імфу в більшому обємі.

 2. Главное чтобы китайские товарищи своих работяг привезли. Их можно селить по 30 в один вагоньчик, платить 100 баксов в месяц и давать 3 чашки риса в день. Мышей и крыс для барбекю наловят сами.

  • Привезуть, потім не виженешь.
   А скільки китайчиків потім народиться (їх буде видно по очам).
   Так вже було в багатьох країнах.

   • Через год они уже все в ЕС переберутся . Будут овощами и сигаретами торговать. Наше нищебродство им не надо.

    • Надо,надо, їм же своєї землі при такій кількості не вистачає. Розплодяться тут і будуть казати, що саме вони тут “автохтонні” Українці. І будете, ви, Абраме, якщо, звичайно, не втечете, вареники їсти паличками.
     А якщо серйозно, то подивіться, скільки їх зараз, наприклад, в екваторіальній Африці та інших таких “ніщебродських” місцях. А почалося все з будівельних проектів.

     • Китайцы не дураки. Лучшие чайнатауны в Лондоне,Торонто,Чикаго и так далее. В Москве таджикистон, а у нас хачики.
      Не мечтайте, что в этой гомосятине китайцы задержаться.

 3. А Сірожа?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.