Нардеп з Хмельниччини хоче заборонити держслужбовцям виїжджати до Росії

Зареєстрований у Верховній Раді проект закону про тимчасове обмеження права українців на виїзд до Росії стосується лише державних службовців.

Про це йдеться у тексті законопроекту №7187, опублікованому на сайті парламенту, пише УП.

Автори законодавчої ініціативи (Андрій Шинькович (189 виборчий округ), Андрій Немировський (Об’єднання “Самопоміч”) і Андрій Денисенко) пропонують запровадити тимчасову заборону на поїздки до Росії як країни-агресора особам, що є державними службовцями.

Водночас планується, що дія закону не буде поширюватись на працівників дипломатичних служб, або на випадки виїзду з метою невідкладного медичного лікування чи участі в похованні близького родича.

Пропонується, аби тимчасове обмеження діяло до рішень Верховної Ради про визнання недійсними закону про правовий режим на тимчасово окупованій території України та постанови про визнання Росії державою-агресором.

Законопроект передбачає внесення змін до 10 законів та Кодексу про адміністративні правопорушення, а також приведення деяких положень законів у відповідність з новою редакцією закону України “Про державну службу”.

За порушення цих обмежень ініціатори закону пропонують адміністративні покарання, а саме – штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 1 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Коли вже їм на рідні села виїжджати заборонять?! …чи з рідних сіл.

 2. Ті, хто дуже захоче поїхати, елементарно візьмуть довідку про “необхідність лікування” чи “смерть родича”. Гебня допоможе їм у цьому. Так що “гарна спроба, але….ні” (с)

 3. Заборонити без всяких умов і “нех@й шастать”!

 4. А як бути тим громадянам, чиї родичі проживають в Росії? Ця заборона – порушення прав людини, чи ми все таки в демократичній державі проживаємо?

  • Заборона стосується лише державних службовців, а на них, згідно із ззаконом про державну службу, накладено ще купа обмежень. Якщо їх починати перелічувати, то там не одне порушення прав людини. Але ж вони не звільняються через ці “утиски” з роботи, а тримаються зі всіх сил.

   • Дозвольте, а якщо у державного службовця сестра прживає у Росії, то він що не матиме права більше її побачити, тому що деякі депутати цього забажають? Хіба можна таким чином людей принижувати, забравши свободу пересування?

 5. я б еще вам запретил и в Европу на шопинг ездить ешьте пейте одевайте и отдыхайте украинское и в Украине

 6. Вірно.. проте треба ще заборонити виїзжати до США,- найбільшої країни агресора…. тоді би всім нашим свободівцям і іншим демократам настане скрута… всі інстукції будутьлише по скайпу одержувати.. а кеш возити незможуть.. біда їм буде….

  • Таке про США може написати тільки старий дядько з якого сиплеться труха, бо мозги з’ідені комуняцькою пропагандою. Росія найбільший агресор. Це знають всі цивілізовані і здатні до аналітичного мислення люди. Рашка народила всі нелюдські режими на планеті полпота, кімерсена, маодзедуна, сталіна. Ця дика орда вміє тільки пити брагу, матюкатись, вбивати і ненавидіти.

   • А ще пердіти і сцяти де попало

   • Таке про США може освідченні люди, а не майдануте бидляко, яке навіть історії не знає… і яких нажаль більшість в Україні… слава Україні.. хай живе вальсман і гройсман та інще жидівство ….

 7. Але ж на майдані так (перділи і сцяли, де попало, т ще дещо…) “свідомі” робили , та ще й скакали.

  От як зараз цей Анонімний скаженіти буде (мені це так подобається). Цікаво, а піна з рота у нього при цьому летить?

  Цивілізований він наш!

  • обов”язково буде … цим майданутим все вбачається світле європейське майбутнє… проте майбутнє жидівське….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.