На Хмельниччині прокуратура вимагає визнати недійсними результати закупівлі деревини на суму понад третину мільйона гривень

Хмельницька місцева прокуратура виявлила порушення законодавства при проведенні публічних закупівель деревини.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, цьогоріч відділом освіти Деражнянської районної державної адміністрації на веб-порталі ProZorro опубліковано відомості про укладення із спеціалізованим лісогосподарським комунальним підприємством трьох договорів про закупівлю деревини на загальну суму майже 400 тис. грн.

З’ясовано, що товарна продукція у всіх правочинах, є ідентичною, а відділом освіти райдержадміністрації як розпорядником бюджетних коштів, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», безпідставно здійснено поділ предмету закупівлі на частини та з метою уникнення відкритих торгів обрано невірний вид процедури закупівлі.

Порушення принципів здійснення публічних закупівель створює умови для обмеження конкуренції та неефективного використання бюджетних коштів.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання договорів про закупівлю деревини  недійсними.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.