Суді Апеляційного суду Хмельниччини вирушили до Канади обмінятись досвідом

Четверо суддів із Хмельницької та четверо із Запорізької областей перебувають у двотижневому навчальному візиті в Канаді, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області на своїй сторінці у соцмережі.

Візит здійснюється в рамках імплементації Проекту підтримки судової реформи, що фінансується Урядом Канади і впроваджується Національним суддівським інститутом Канади.

Метою цього візиту є обмін досвідом з канадськими головами судів щодо канадської системи правосуддя, незалежності суддів, громадської довіри до судової влади та ролі голів судів в управлінні очолюваними ними судами.

На думку організаторів спілкування на такому рівні сприятиме плідному діалогу між головами судів Канади та України, відчутно вплине на якість управління судами, та формуватиме стратегію підвищення суддівської незалежності.

Суди Хмельниччини представляють голова Апеляційного суду області Анатолій Марцинкевич, заступник голови Хмельницького міськрайонного суду Олександр Палінчак, голова Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Роман Савчук та голова Летичівського районного суду Анатолій Лазаренко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це не той контингент, кого запрошено. Вони просто прокатаються на халяву.

  2. Нехай навчать колегів брати хабарі по нашим схемам……..! І жити в шоколаді…. по новому

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.