Влада Хмельниччини опинилася у середнячках за рейтингом відкритості для бізнесу

Громадська організація «Громадський контроль» на основі відкритих даних системи електронних закупівель ProZorro сформувала рейтинг найбільш привабливих і відкритих для малого і середнього бізнесу обласних державних адміністрацій України.

12

 

Інформацію про результати дослідження активісти розмістили на офіційній сторінці організації.

Згідно з рейтингом, Хмельницька ОДА посіла 12 сходинку. Із негативу – це різке співвідношення конкурентних і неконкурентних закупівель (19,69% проти 80,31%).

Аналитика_прозорро-01

Аналитика_прозорро-06

Також Хмельницька ОДА має негативну динаміку у зниженні кількості конкурентних допорогових закупівель: якщо в 2016 році прямих договорів (без тендера) у них було близько 50%, то в 2017 році їх стало 80%:

Цей рейтинг, як інформують члени ГО, будувався на основі трьох показників: співвідношення конкурентних і неконкурентних допорогових закупівель у відсотках за 9 місяців 2017 роки (високий відсоток конкурентних закупівель говорить про бажання ОДА добровільно розміщувати в системі допорогових закупівлі); кількість завершених закупівель за 8 місяців 2017 року; середня ціна одного тендера в конкурентних торгах, вона ж очікувана вартість, поділена на загальне число конкурентних торгів за 9 місяців 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Хмельницька облдержадміністрація – це дно

  2. Це все вавринчук з гуменюком та лісова мафія вині, все вони, не може в самого прогресивного губернатора щось не получатись…

  3. Ну да, а тернопіль найбільш прогресивна область. Що за рейтинг?

  4. Зато всі знають, що на першому місці – місто Хмельницький!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.