КП «Аеропорт Хмельницький» рішенням суду повернули 0,5 га землі

Підставою для прокурорського реагування цього разу стало те, що відповідно до розпорядження Хмельницької районної державної адміністрації у 2011 році громадянину для ведення товарного сільськогосподарського виробництва виділено у натурі (на місцевості) близько 0,5 га землі, розташованої на території Розсошанської сільської ради.

Ця ділянка входить у масив земель, що на праві постійного користування належать комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький», та передаватись у власність особи не могла, оскільки це перешкоджає використанню летовища за цільовим призначенням.

У зв’язку із цим, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати вказане розпорядження райдержадміністрації недійсним.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик, загалом, за втручання прокуратури Хмельниччини комунальному підприємству уже повернуто 7 незаконно вилучених ділянок загальною площею понад 5 га та вартістю більше 1 млн. грн. Ще дві  аналогічні позовні про повернення земель транспорту їх законному користувачу перебувають на розгляді у суді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.