Аудитори виявили мільйонні збитки на заводі “Новатор”, який працює на “оборонку”

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели фінансовий аудит діяльності одного з підприємств Державного концерну «Укроборонпром» – ДП «Новатор».

Про це повідомляє прес-служба аудитслужби.

Під час проведення аудиту виявлено недоотримання коштів та майна на загальну суму понад 7,1 млн грн, непродуктивних витрат – 1,4 млн грн. Внаслідок укладення та підписання невигідних договорів підприємства «Новатор» з ДК «Укрспецекспорт» та її дочірнім підприємством «Укрінмаш» втрачено можливість отримання доходу на суму 6,3 млн грн.

Варто зауважити, що впродовж 2016 року та поточного періоду 2017 року за наявної дебіторської заборгованості підприємство змушено було залучити кредитні кошти на суму 221,3 млн грн, за користування якими сплатило понад 11,7 млн гривень.

За результатами проведеного аудиту керівництву ДП “Новатор“ надано 9 рекомендацій щодо підвищення ефективності управління коштами та майном і приведення його обліку та звітності у відповідність до вимог чинного законодавства. Про результати проведеного аудиту поінформовано правоохоронні органи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. А кого в цугундер определят?

  2. Это я про анонимов если, что.

  3. Повиганяйте всіх бувших керівничків, особливо комуняцьку пенсію.

    • Ти, Аноніме, банальний до тупості та займаєшься плагіатом. В свій час (після т.з. “Жовтневої революції” 100 років назад) саме так, як ти, казали і робили комуняки / більшовики, звичайно, про тих, хто був при владі до них.

    • Так, як цей Анонім, завжди поводяться вихідці з люмпенів, які хотіли “прорватися” до влади, тобто ще “незакінчені” парвеню (але вже закінчені мерзотники), соціальні байстрюки.

  4. Приклади таких парвеню: Наполеон, Ленін (предки з Кременця і Старокостянтинова), Мусолліні, Сталін, Гітлер… До таких “висот” цей Аноніме звичайно не дійде, а от посаду начальника якогось “Освенциму” сприйняв би радо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.