Цієї осені Хмельниччина відрядить до армії 550 призовників

З 1 жовтня розпочалася осіння призовна кампанія на строкову військову службу у ЗСУ, Нацгвардії та Держспецслужбі транспорту.

Згідно з даними, оприлюдненими на Урядовому порталі, Хмельницька область має забезпечити план із 550 призовників. З них 359 будуть направлені на службу до Збройних Сил України, 160 – до лав Нацгвардії, 31 – Держспецтрансслужби.

Крім цього, Кабмін передбачив Хмельницькій області 1,8 млн. грн для проведення призовної кампанії цієї осені.

На одного призовника витрачатимуть 3293 грн 13 коп. 3200 грн – це одноразова допомога призовнику, а 93 грн 13 коп. — «для підготовки та проведення призову на строкову військову службу».

Призову підлягають чоловіки, громадяни України, кому вже виповнилося 20 років та ще немає 27. Вони повинні бути придатними до військової служби за станом здоров’я і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відстрочка надається за рішенням районної (міської) призовної комісії за сімейними обставинами, станом здоров’я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності ( ст. 17 ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу»). 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.