НАЗК хоче отримати доступ до банківських рахунків двох партосередків ВО “Батьківщина” у Хмельницькій області

Національне агентство з питань запобігання корупції через суд хоче отримати доступ до банківських рахунків Старокостянтинівської міської партійної організації і Шепетівської міської партійної організацї «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Відповідне провадження 22 вересня відкрив Печерський райсуд Києва.

Феміду просять розкрити банківську інформацію цих двох районних осередків, які відкриті у “Приватбанку”.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило, що партія “Батьківщина” вказувала у звітах фінансування партії осіб, які не здійснювали жодних внесків.

У березні рух “Чесно” оприлюднив розслідування щодо партії “Батьківщина”, в якому йшлося про те, що партія задекларувала 7,5 мільйонів грн пожертвувань від громадян, але часто фальсифікує походження цих коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Підбарижні шавки активізувались, бо для їхніх хазяїв – мародерів запахло смаленим. Нічого вам не допоможе, Президент України – Ю. В. Тимошенко! Сушіть сухарі, злодюги!

  • Валер бросай дурь курить.

  • Якщо проводити аналогіюіз звіриною то скоро ви усі, і ті, хто зустрічав Юлю на майдані, і ті, хто повернувся з “застінків”, “обернетись” на крис та “перегризете” один одного. Дуже помітно, що це вже почалося.

 2. А чё??? Наверное лучший вариант из всех остальных!!!

 3. Саню Скочеляса в народные депутаты, а Альону Березу его прессекретарем. Пора им уже на более высокий уровень подниматься.

 4. А я де тільки не був, і в Батьківщині був і в “Відрі” ригівському побував, всіх прохіндеев із Старкона хто побував в партії знаю.Всі гребуть земельку і гроші.

  • У Шепетівці партійним осередком керуються мама та доця, всі ж інші просто на “підтанцьовці”, ото ж їх давно необхідно було перевірити

 5. вальцман- порошенко такий само жид як і ваша юля…. тому і так злиденно живемо !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.