Працівники Хмельницької АЕС поскаржилися керівництву “Енергоатому”, що немає росту зарплат

Трудовий колектив Хмельницької АЕС висловив незадоволення президенту ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрію Недашковському затримкою темпів зростання заробітної плати працівників компанії, які мали відбуватися, відповідно до «Основних макроекономічних показників економічного і соціального розвитку України на 2017 рік».

Про це повідомляє інформаційний центр ВП ХАЕС.

У зверенні нетішинських атомників наголошується, що складові їхньої зарплати напряму пов’язані з підвищенням тарифу на електроенергію для ДП «НАЕК «Енергоатом», постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, передачею електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

У випадку відмови керівництва Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, виконати вимоги представників ДП «НАЕК «Енергоатом», доручити профспілковому комітету Компанії розробити заходи щодо запровадження в межах чинного законодавства активних дій для захисту соціально-економічних прав працівників.

За інформацією Головного управління статистики в області, у серпні середній розмір зарплат у галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря становив 8924 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Зажрались

 2. Они и так отгребают не кисло. А им все мало.

  • А не “кисло” це по вашому скільки? Просто хочу порівняти свою реальну зарплату інженера 1 категорії АЕС з вашими здогадками.

 3. Якщо не задоволені такими зарплатами, нехай знайдуть більш високооплачувану роботу. На їх місця черга. Вакансій точно не буде!

 4. Может хтось за нас піде попрацює? Особливо в умовах іонизуючого випромінювання! Звісно якщо медогляд сможете пройти.
  А взагалі цікаво виходить що за 2 роки тарифи на електоенергию підняли в 4-5 раз, а зарплатистоять на місті. Пр чому навесні ще й зменьшили іх на 20 %

 5. Люди які працюють на режимному підприемстві, ризикуют своім здоровям повині заробляти нормальні гроші.

  • А лікарі, МНС-ники і ще багато професій, які щодня рятують не оде життя, хіба не мають право на нормальні гроші? От коли рівень економіки України досягне рівня розвинутих країн, тоді і будуть у всіх нормальні зарплати.

 6. Атомними виробляють світло в кожен дім ризикуючи своїм здоров’ям! В Середню зарплату входить зарплата начальства яка перевищує в декілька разів цю сумму, більшість людей не отримують і 6 000. ( якщо в тебе 100 яблук а в мене 2 то в середньому у нас по 51) люди які не чого не виробляють ( бюджетники ) суді поліція мають зарплату з наших податків , отримають більше. Це не є справедливо!

 7. Яка величина вашої зарплати?

 8. Потрібно вирівняти зарплати директора=столяра=слюсара ХАЕС, щоб всі працівники висміяли адміністрацію та особливо профспілку за безвідповідальне ставлення до здоров’я своїх підлеглих та співробітників.

 9. Ато написав скаргу на автотранспортний цех ХАЕС за дим який валить із “задів” автобусів ХАЕС і що Ви думаєте зашевелилися в керівництві чи напрягли когось, що він все життя отримує зарплату, а “ніхрена” не зробив – та “хрєн там”, як було все так і залишилось – “ДАВАЙ ЗАРПЛАТУ БІЛЬШУ, БО ДИРЕКТОР ОТРИМУЄ 100 ТИС.ГРН., А Я 5000 ГРН”, а як задовільнять вимогу їхню, тоді вже кажуть:”НАХРЄНА ЦЯ УРАВНІЛОВКА?!”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.