Справа Бурлика: Хмельницькій ОДА не було нанесено шкоди під час знесення турнікету

Хмельницький міськрайонний суд вважає, що прокуратура некоректно визнала Хмельницьку обласну державну адміністрацію потерпілою стороною у справі депутата обласної ради від ВО “Свобода” Віктора Бурлика, який підозрюється у хуліганстві.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це свідчить повний текст ухвали суду про повернення обвинувального акту, оприлюднений в реєстрі 20 липня.

Суддя Володимир Навроцький назвав це грубим порушенням норм КПК України і зіслався на ч. 1 ст. 55 КПК України, яка гласить: «Потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди, а також юридична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди».

“Враховуючи наведене, на думку суду, в даному кримінальному провадженні не може бути Хмельницька обласна державна адміністрація визнана потерпілим за умови не нанесення їй майнової шкоди”, – сказано в ухвалі.

Суд також не отримав достатньо доказів від правоохоронних органів, звідки в обвинуваченого Бурлика з’явився молот, яким він пошкодив контрольно-пропускний пункт у приміщенні обласної ради. При цьому, за підрахунками досудового розслідування, депутат завдав 48 ударів по турнікету і по самому пропускному пункту.

Крім цього, Феміда наполягає на тому, що формулювання обвинувачення, що Бурлик порушив пункти депутатської етики і не виконав обов’язків депутата, є неконкретизованим та незрозумілим.

“Тобто в обвинувальному акті повністю дубльовано Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» ( ст.ст. 8, 18) без зазначення конкретних пунктів статей, які саме порушені обвинуваченим”, – зазначено в ухвалі.

Ще суддя Навроцький зазначив, що у реєстрі матеріалів досудового розслідування не містяться в хронологічному порядку дані про кожну процесуальну дію, проведену під час досудового розслідування: її номер, найменування та час проведення (дата і часовий відрізок), зокрема, не вказано часовий проміжок часу, протягом якого було надано доступ до матеріалів досудового розслідування стороні захиснику та представникам потерпілих. Це означатиме, що вподальшому, відповідно до вимог п. 12 ст. 290 КПК України, суд не зможе допустити відомості, що містяться в матеріалах, як доказ, якщо в реєстрі матеріалів досудового розслідування відсутні відомості про відкриття матеріалів.

За даними “Незалежного громадського порталу”, місцева прокуратура вже оскаржила це рішення в Апеляційному суді Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 28

 1. Стид і срам, круши, пали, кради…свобода!

 2. Недолуге рішення Корнійчука у незаконному встановлені “будки”намагався виправити депутат Бурлик.Рештки “будки”загороджують вільний доступ громадянам в приміщення до тепер.Потрібна знову кувалда.Не для будки…Для вправлення мозгів Корнійчуку,щоб нагадати йому – СРСР давно в минулому.

  • СРСР- минуле, але ровиток був. Відчувалось майбутнє, котре лжепатріоти наподобіі Свободи погубили.Кувалда потрібна тільки для таки, як Бублик. Знищують залишки від того, що залишилось.

  • витя придумай шо то другое …кувалда это старое….возьми бензопилку у васи….или дуетом можете что то из прошлого рафигачить….а слабо тебе витя как ляшко кувалдой в киеве игровые автоматы валил….??????…иди развали пару залов….люди не осудят…..а то турникет !!!…турникет это месть корнею а не помощь людям…сволота и тут найдет два применения…

 3. Про яку “Свободу” ви трактуєте-це в основному ідіоти… Збірна шантрапа на чолі зі Смалем. У них на першому місці потягнути-наперстошники.

 4. Господа я не за свободу, но Бурлик правильно развалил пережиток советской системы : будку от хряка.
  А прокуратура еще раз показала какие двоечники там работают. Ничего по нормальному доказать не могут.

 5. ЗасЦяв суддя за своє здоровя от і вся відповідь. Метди роботи сволоти як у нквд

  • 100% одного поля ягоди, що сволотівці, що нквдисти, ніякої різниці між ними немає: методи роботи одні і ті ж самі, відсутність мізків та звичайноі людяності ( поваги до людини, яка є найвищою цінністю у цивілізованій державі) навіть не обговорюється.

  • а я говорил что свобода это организованная банда..кого там сцать?..помогли вите ..соколятами не кидаются- редкий птах)..витя дай в бубен радикалу тот шо комиссии колуарно !!! проводит.. и мы тебе забудем за 48 ударов)…..корнея то же надо стимулировать)))…витя скажи какие акции планируешь? сделай шо то яркое….я понял у тебя зеленая)))

 6. Корній засцяв

  • скинхеды все сцыкливые…но вите надо перед Народом уважуху заработать!!!..ну и шо турникет не ОДА….раскрутил бы по тихому и вывез …люди делали…витя признай шо и по другому можно было …тебя нацика нагонявшего никто не остановил бы….

 7. бурлик молодець. будку потрібно доламати,або там корнійчуку зробити робоче місце.чому ій там захламляти прохід?дозвіл на встановлення де?

 8. бурлик а лесничего слабо ? спаси природу !!!!

 9. Тут дописувачі пишуть…спасти природу…про скінхедів…організовану банду…свободівську шпану…нквд…ігрові апарати і т.інш. Ви самі що робите? Викидаєте жовч,пінитесь слюною і від своєі непотрібності і неспроможності, хоть щось зробити ,від безділля – хернею маєтесь.Начніть проблеми ,будь які,вирішувати – не на дивані.

 10. нацик подбухал и начал исполнять…а че на юго запад??? ты дальше расскажи ….

 11. А БУРЛИК МОЛОДЕЦЬ!

 12. Працюю викладечем історії у ВНЗ багато років, і на це все хочу сказати, що СВОБОДА за всіма висновками – бандитське шовіністичне угрупування, яке покликане групою “верхніх” організаторів, що добре проплочуються, зробити самозахват влади в містах та селах України. Справа тут не в турнікеті ОДА, не всі повинні мати вільний доступ – “хто йде куди хоче” до кабінетів із офіційними документами… Свобода підтасовує людей бандитів-заколотників на такі дії: спочатку організація Майдану у підібраний час, масові провокації та хуліганство, як наслідок тисячі загиблих; опозиціонування себе із націоналістичною силою – насправді “голий” шовінізм, створення конфліктних ситуацій, провокацій; вибивання фінансів; а тоді – самозахоплення будь-якої влади, бізнесу – мовляв, “хто, як не ми!”. Влада потрапляє не таким, як Бурлик, а організаторам, які добре проплачені за подібні безчиння, розвивають агресію відносно людей, викидаючи останнім інформацію, яку трактують їм звище, часто неправдиву, політично зухвалу та вигідну керівникам СВОБОДИ, От і вся СВОБОДА, панове! Бандитизм і рейдерство повинні бути наказані!

 13. сто відсотків

 14. У Старій Синяві на сесії районної ради депутат Маліновський заявив, що депутат Кравчук –” свободівської банди” Старої Синяви вночі намагався його розїхати машиною і побив… То не бидловська Свобода розвелася? Не хочете журналісти написати про цей випадок у Старій Сиянві на Незалежному громадському порталі? З ким повівся мер Хмельницького? Хай міри приймає, давно пора…
  Районна рада зобовязана звернутись до правоохоронців…

 15. я давно говорю.это группировка.вы посмотрите на ее””фронтменов”…на бурлика на васю и прочих очколизов-националистов…один жидов не любит другой курв….что они сеят дибилы……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.