У Старокостянтинівській міськраді відреагували на можливі зловживання: презумпцію невинуватості ніхто не відміняв

“Незалежний громадський портал” отримав листа-реакцію на інформацію, в якій йшлося про можливі зловживання службових осіб Старокостянтинівської міської ради, які розслідує слідче управління Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області.

Заступник міського голови і начальник фінансового управління Валентина Камінська наголосила, що впродовж багатьох років у Старокостянтинові стояла нагальна потреба реконструкції очисних споруд та мереж каналізації житлового мікрорайону «Вокзал №2». Неодноразово з проханням про допомогу у вирішенні даного питання звертались до виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради жителі цього мікрорайону, скаржились на неналежні умови проживання та благоустрою.

Фото, надане Старокостянтинівською міськрадою

Фото, надане Старокостянтинівською міськрадою

 

“І ось завдяки активній позиції членів виконавчого комітету, особисто міського голови, вдалося вирішити проблему. Наразі жителі мікрорайону отримали оновлені, реконструйовані очисні споруди та мережі каналізації”, – стверджує посадовець.

Виділення додаткових коштів на реконструкцію очисних споруд та мереж каналізації мікрорайону ІІ залізничного вокзалу Старокостянтинова на загальну суму 2,9 млн. грн (двома траншами по 1,4 млн. грн – НГП), за словами Камінською, відбулося у рамках Закону України «Про здійснення державних закупівель» і не перевищило поріг в 1,5 млн. грн., отже, згідно з ч.1 ст.2 даного Закону, не потребувало застосування процедури закупівлі.

“Здавалося б на цьому можна поставити крапку, та ні. У соціальних мережах активно почали поширювати різного роду плітки та звинувачення на адресу Старокостянтинівської міської ради, при цьому не отримавши остаточних висновків розслідування. Виникає запитання: а як же презумпція невинуватості? Крім того, складається враження, що претензії та звинувачення можна висловлювати лише тим, хто щось робить задля покращення життя наших городян”, – резюмувала заступниця міського голови.

1

2

Як писав НГП, правоохоронні органи підозрюють службових осіб Старокостянтинівської міської ради у розтраті 2,9 млн. грн бюджетних коштів під час реконструкції очисних споруд та мереж каналізації мікрорайону ІІ залізничного вокзалу Старокостянтинова.

Від редакції НГП. У Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднено дев’ять ухвал Хмельницького міськрайонного суду стосовно цієї резонансної теми. Остання датована 20 липням, якою надано поліції тимчасовий доступ до речей та документів Старокостянтинівського управління Державної казначейської служби з можливістю їх вилучення. Слідчі перевірять рух коштів по п’яти розрахункових рахунках, за якими проводилася оплата виконаних робіт з реконструкції очисних споруд та мереж каналізації мікрорайону ІІ вокзал у Старокостянтинові.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. То понятно шо не крали відкрито.Просто коли був тендер і декілька учасників то щоб друг мера Скоп виграв тендер спеціально попередньо домовились шо поставлять низьку ціну для проходу конкурсу, ну а потім вже класична схема коли КОРЕГУЮТЬ проект та придумують додаткові угоди .Ось в цих додаткових угодах про які каже Камінська і вилазять гарненькі суми, які вже не йдуть через тендерну процедуру, а йдуть шахрайским допороговим методом.Остап Бендер в лиці Мельничука відпочиває.

  2. и шо этому остапу светит..?

  3. То це потрібно довести А то одна говорільня А пан Полупан .чесний і порядний .за які шиші купив собі квартирку у Одесі !Можливо потрібно почати з себе А наше місто росте і процвітає .завдяки нашому меру І нормальним людям байдуже .яка фірма це робить Головне .щоб людям було добре тут жити Так що давайте панове не мішайте А то завжди не знаю як .але не так Самі продаєтесь за 30 срібників

    • Лошачка, ну ти вже всюди лизьнула де можна і тут не пропустила! Як хочеш лизьнути то краще порадь сусіду меру щоб гидотник в той самий час як і Лілічка відпустку не брав.

  4. Всім жидам зібратись в південо-західному напрямку для отриманя пенделя.

  5. Я Порядний. Подав декларацію. Ну не вписав одну квартиру в Одесі. Але ж я вписав машину і квартиру в Старконі,і хату, і землю також вдалося нажити важкою працею. Ну буду відповідати. Ну позбавлять статусу депутата. Ну що ще зроблять. Ну буду простим активістом. Вже зняли з голови комісії. Але я буду їх направляти на шлях правильний. І буду викривати усі ті махінації. Вже більше два роки викриваю. Намагаюся усім розказувати про них. Нікого стараюсь не пропустити. Хай собі думають що я більше нічого не вмію, а тільки кричати. Я кожну сесію викриваю чорні схеми. Мене вже добре знають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.