Нардеп Мацола забив на сполох: на Хмельниччині процвітає гральний бізнес

Народний депутат України (190 виборчий округ) Роман Мацола звернувся до Генпрокурора та Міністра МВС з проханням відреагувати на факти діяльності гральних закладів, котрі знаходяться поза законом.

Про це сказано у його депутатському запиті.

Він зазначив, що сигнали отримав з міст Славути, Полонного і Шепетівки.

“Не дивлячись на законодавчі заборони, є всі підстави вважати, що кількість закладів грального спрямування не зменшується, а навпаки навіть збільшується. Зі слів мешканців вказаних міст відомо, що ці “заклади” працюють під прикриттям та періодично мігрують або прикриваються, коли є загроза перевіряючих органів… Відомі непоодинокі випадки, коли працівники поліції та місцеві чиновники самі ж “кришують” цей горе-бізнес”, – зауважив політик.

Також Мацола просить правоохоронців перевірити документи власників приміщень, котрі здають в оренду площі під сумнівні заклади.

1

2

Як писав НГП, 13 липня на Хмельниччині правоохоронці викрили 4 гральних заклади, які маскувались під “Спортлото”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Ха-ха! Вибори скоро?

  2. нема слів…………..

  3. Де адреси??? Це шаблон листа!! Відправляй у любу область, тільки назви міняй.

  4. Добре що хоч в місті Хмельницькому немає закладів грального бізнесу!…

  5. Проснулся …г..дон дырявый,видать вспомнил о выборах.Где оно вчера было…

  6. Гральні заклади є напевно в всіх районих центрах Хмельницької області та і в самому обласному центру є. Під назвою ,,національна лоторея,, комютерний клуб,,і т.д. А насправді там стоять гральні автомати. Всі про це знають : від поліції до прокуратури з податковою. В нашому місті вони знаходяться 200 м від податкової і все в них нормально. Періодично закриваються на місяць другий , а потім знов працюють під іншою вивіскою. Ось така в нас Україна.

    • Шнайдер не суди всіх по собі Мацола працює на окрузі щоб так всі депутати працювали як він він кожний тиждень буває на окрузі а ти мабуть власник цих гральних автоматів нервуєшся

  7. мАЦОЛА ЕСЛИ Б РАБОТАЛ…БЕЗДЕЛЬНИЧАЛ ОН…когда ГРАЛЬНИЙ БІЗНЕС прекращал свою работу?Звернення на генпрокуратуру – что бы засветится.Будто не ведал о незаконном бизнесе?Кто крышует?Обрезаный мацола.

  8. Полонне Площа Слави,прямо біля зупинки працює цілодобово. Поліція прямо біля них паркується, каву пити…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.