Виконком поселив суддю Апеляційного суду в однокімнатну службову квартиру

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради надав службову житлову квартиру судді Апеляційного суду Хмельницької області Руслана Гринчуку.

Сьогодні за це рішення одностайно проголосували члени виконкому.

У рішенні пропописано, що служитель Феміди з лютого 2011 року перебуває на квартирному обліку. До цього зі своєю сім’єю мешкав у квартирі разом з батьками. Тепер Гринчук переїде у помешкання площею 18,9 кв. м на вул. Трудовій, 5-Е.

За даними е-декларації 2015 року, суддя Руслан Гринчук вказав, що має готівкою 220 тис. грн. У е-декларації за 2016 рік, зареєстрована сума готівки становила 20 тис. грн і 1,5 тис. дол.

Як писав НГП, у квітні 2016 року виконком вивів 7 квартир з числа службових, які належали Апеляційному суду Хмельницької області.

За даними колишнього голови Апеляційного суду Хмельницької області Віктора Ковтуна, 16 суддів апеляційної інстанції потребують житла.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Судя має зарплату зняти хоспіс,сирота – ні.Чому не справедливість…

  2. Судді мають кастові переваги в суспільстві.Прокурор і мент- каста нижча.Приференціі і домінування з рангу не доторканих в Украіні.Конституйна рівність в демократичній жидівській задниці.

  3. Гринчук ,син тракториста і доярки,майже бомж з не дешевим авто.За рахунок нуждених хмельничан отримує незароблене перше корупційне житло.Слава корупціі.

  4. Започкувати привселюдний розстріл – суддів жидів.

  5. Свобода прийшла порядок навела:)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.