ЦВК пояснило, чому не призначає вибори у тергромадах Славути і Нетішина

Центральна виборча комісія роз’яснила причини затримки оголошення перших виборів депутатів Нетішинської міської ради об’єднаної територіальної громади та Нетішинського міського голови і депутатів Славутської міської ради об’єднаної територіальної громади і її міського голову.

Про це у відповіді на запит зазначив член ЦВК Ігор Жиденко.

За його словами, у жовтні 2016 року ЦВК відмовляла у проведенні виборів у Нетішинській ОТГ через відсутність на це правових підстав.

“Удруге зверення Хмельницької облдержадміністрації щодо призначення перших місцевих виборів у Нетішинській міській об’єднаній територіальній громаді до Комісії не надходило”, – сказано у листі.

Також Жиденко констатував, що на сьогодні не надходили зверення від Хмельницької ОДА щодо оголошення переших місцевих виборів у Славутській ОТГ.

цвк

цвк2

Нагадаємо, що 28 серпня 2015 року Центральна виборча комісія зазначила про відсутність правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських рад об’єднаних територіальних громад і Нетішинського, Славутського міських голів”.

Довідка НГП. На Хмельниччині діє 26 ОТГ загальною площею 8649 кв.км. (42% площі області), до яких увійшли 249 базових рад, 570 населених пунктів з населенням 342,1 тис. осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Децентралізація ура обєднуєтесь….лохи….

 2. Децентралізацію критикують вороги, ті кого відірвали від корита. Це правильний крок, його пройшли всі європейці. Сьогодні завдяки децентралізаціі в містах і селах повно грошей. Вони мають за що купувати, будувати. Завдяки Прозорро ці гроші менше крадуть. Шлях реформ ніколи не був простий і на ньому завжди є ті перелякані або проплачені, що кричать “все пропало!”. Нічого не пропало, Украіна відбулася і буде тільки розвиватись.

  • Децентралізацію підтримують жиди які хочуть далі розвалити державу продати землю і нажити мільйонні статки… і поставити смотрящих по округах…..
   а владу народу на місцях хочуть усунути щоб не заважали.. і якщо ця централізація така хороша то чому до цієї пори в ОТГ не має толку … люди плачуть і кричать що їх розвели з цими об’єднаннями.. . Законодавство “сире” розпорядження землями не дали… районні ради та РДА функціонують… можеш не розводити нас … ми розуміємо чому ти пишеш… бо ти сидиш у корита і тобі так вигідно або ти лижеш зад тих хто тобі приказав !

   • Продаж землі в Украіні знятий з порядку денного.

    • Бо таких як ти прижали і жиди зрозуміли що народ
     Не розведеш так і буде зі твоєю централізацією ….скоро ти обломаєшся …

   • Ти дурачок. Жиди навпаки не зацікавлені в децентралізації, бо тоді влада переходить громадам і смотрящих на всіх не вистачить. Жидам потрібно зосередити владу в своїх руках і контролювати зубожіле українське населення.

    • Правильно…. влада зосередиться в одних руках тобто в ОТГ ! І чо ж ти так лобіюєш ту централізацією ? напевно якась рада чогось тобі не виділила і ти бішсешся як лунь .. .

 3. Да! зараз дуже модно говорити – хто проти влади той її лютий ворог… або москаль !

 4. Це було модно при радянській владі і є модно зараз в Росіі. Це було і є підтверджено репресіями. А москалі вороги – факт.

  • Це ми вже чули…. ворог це ти бо тобі все мало і мало ти хочеш обібрати ще село. Згинь і не заважає людям жити…. бо твої брихні та обіцянкам не вірить уже ні хто… ну крім твоїх сраколи…в

 5. Децентоалізація дала гроші громадам яких вони ніколи не бачили.

  • Я тебе прошу не тупи .. . І не розвод людей! Скільки дала грошей 26 мільйонів на 53 села…. мови і не бреше всі розуміють що тобі вона вигідна але переконань ти тут ненаведеш! Бо законодавства не має і усі люди з ОТГ говорять що толку не було і не має! А ми тебе розуміємо ти лижеш зад вищого керівництва і тебе запрограмувати нести брехню людям та обіцяти майбутнє прекрасне життя. Ти краще зроби його кращим тоді піарся .. .. а вішали лапшу ми усі умієм особливо сільським людям….ганьба

 6. Шановні вас цвк пояснило що толку з децентралізації нуль!для чого ще спорити

  • ЦВК не зобов’язане оцінювати децентралізацію. Оцінюють її жителі громад. А потім свою оцінку на виборчих дільницях покажуть 🙂

  • ЦВКлише сказало що не мае правових підстав для призначення перших виборів на сьогодні , останні звернення було до внесення змін в законодавство в березні цього року.Тож зараз Нетішин і Славутич мають надіслати повторні листи на Ода , щоб Ода звернулось до Цвк. І все.Призначення виборів відбувається в межах та у спосіб визначений законодавством і до децентралізації ніякого відношення це не мае. І ще Ви що хотіли щоб країну яку грабили 25 років за 1 рік передачі повноважень все відновилося. За 2016 рік ОТГ області отримали 216,70 млн. грн і в цьому році ще отримають 167 млн.грн. – таких грошей райони та села не бачили ніколи за всю історію.

   • Ти що тупий ! Тобі ще раз пояснюю .. . Яка нафіг субвенція 26 мільйонів розділити на 53 села ..
    700 тисяч що якесь село не бачило .,? Що ти тут ліпиш ! Які ви тупі зі своєю централохозацією….

 7. От питання чому ваша влада до цієї пори листа не написала… то є толк від цієї децентралізації? Люди вас матами криють, не віриш запитай будь-кого крім твоїх сраколизів…. ви усі приречені.. ………………

 8. Згідно з офіційною статистикою на місцях залишено 17% від усього бюджету у перщому півріччі. У той час як при янику 20%. Ось, вам децентралізація

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.