Корнійчук виділив гектар лісу фірмі, в якої в оренді лісова ділянка на 42 роки

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук виділив приватному підприємству “Ресурс Інвест Агро” у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку загальною площею 0,95 га для рекреаційних цілей.

Про це зазначено у його розпорядженні від 3 липня.

Ділянка розташована на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району належить ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство” передається приватній структурі в користування на 9 років.

Як писав НГП, у 2008 році тодішній голова ОДА передав 95 соток лісу в користування ПП “Ресурс Інвест Агро” терміном на 42 роки.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, засновником і директором ПП “Ресурс Інвест Агро” є хмельничанин Роман Пісковецький. На цю ж людину зареєстровано кілька фірм, зокрема, ТОВ “Стандарт-Інвест”, ТОВ “Бумкап”, ТОВ “Солар-Інвест”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. На територіі Чемеровецького р-ну ,,Агроліс,, намітив до,,санітарноі,,вирубки близько, на площі 112 га, цінних порід дерев.Планується кража 100-літнього дуба, ясеня.Вирубка деревини ось-ось розпочнеться.Дерева вже мають клеймо.Це бувші колгоспні ліси.Хто ,і яка державна структура , спрацює на випередження злочина, який відбувається – по часі ,побачимо.Ковальчук обстежував незаконі вирубки лісів з гелікоптера.,,Мудре рішення- мудака,, відірваного від реалій.

    • а куди дивиться поліція …прокуратура.. сбу…і навіщо ми платимо податки—дуже незрозуміло !!!! адже вони отримують великі зарплати і таке витворяють … не бояться ні бога..ні чорта !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.