Після Хмельницької області Гереги продовжують нарощувати земельний банк в інших областях

Антимонопольний комітет України дозволив компаніям «Епіцентр К» і кіпрській Renvior Trading Limited придбати частки у статутних капіталах десяти аграрних підприємств у Черкаській, Київській та Вінницькій областях.

Ця інформація з’явилася на сайті АМКУ.

Renvior Trading Limited отримала дозвіл придбати частки, що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства, у статутному капіталі низки сільськогосподарських підприємств. Це – «Чернівчанка-Агро», «Кряж і К» і «Мрія» у Вінницькій області; «Віта-Колос», «Бужанська», «Поділ» і «Федюківка Агро» – у Черкаській; «Інтерагроінвест», «Лучанське-2» і «Світанок» – у Київській областях.

«Епіцентр К», у свою чергу, став власником частки 24,7% у статутному капіталі перерахованих десяти компаній.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, всі десять сільгосппідприємств належать одному з найбільших у світі сировинних трейдерів компанії Renaisco B.V. – «дочці» швейцарського сировинного трейдера Glencore International.

Власниками «Епіцентр К» є народний депутат Олександр Герега і його дружина Галина.

Як писав НГП, 15 червня подружжя бізнесменів-мільйонерів Олександра та Галини Герег остаточно стали власниками раніше афільованого з ними ТОВ “Агрохолдинг 2012” (Городок Хмельницької області).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Це Все Батьківщина винувата, що на сьогодні твориться такий бардак в аграрній сфері. Хвала нашим депутатам від БПП – вони і тільки вони праведне зерно у всіх радах Хмельницької області

  2. ХіБа не розуміють, що це все Улька влаштувала, що зараз на землі нашій панують жиди і запроданці з Партії Регіонів. Хвала БПП, хвала Президенту, Хвала Гройсману хвала всім жидам – вони та тільки вони здійснять прорив у розбудові Єврейської Держави на території України. До речі, всі хто хоче жити в (чи то на) Україні через 10 років записуйтесь в БПП – офіційну жидо-масонську ложу в Україні та Хмельницькій області. І Ви хоча Б будете Тут жити – запрошую Вас, бо я вже там – Леся ….

  3. купите орден. и спокойно скупайся.знает шо то .маякнули пора влаживаться)

  4. Невже Украіна не підніметься проти жидівськоі анексіі.Що скажем своім дітям,коли ті виростуть.Як ім в очі подивимось.Німців перемогли. А жидам без бою землю здаємо.

  5. ,,Війна,,на сході йтиме до тих пір, пока землю Украіни не розділять між собою клани жидів.Вони у всіх владних структурах,на всіх ключових посадах.Вони ж і керують всіма холдінгами і фондами. Якщо УКРАІНЦІ будуть спати – будуть вчити єврейську мову.Украінська мова ГОЯМ буде не в моді в Украіні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.