Гереги відкрили карти, встановивши контроль над агрохолдингом на Хмельниччині

Подружжя бізнесменів-мільйонерів Олександра та Галини Герег остаточно стали власниками раніше афільованого з ними ТОВ “Агрохолдинг 2012” (Городок Хмельницької області).

Фото з сайту Олександра Гереги

Фото з сайту Олександра Гереги

Відповідні зміни були внесені 15 червня до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Прізвища бізнесменів з’явилися у засновниках  ТОВ, яке створено у вересні 2015 року. Також замість засновниці і кінцевої власниці з Городка Ірини Лутковської зайшло київське ПАТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Оферент”, яке належить Герегам.

Крім цього, за даними сайту “Латифундист”,  ТОВ “Агрохолдинг 2012” зацікавився купівлею іншого підприємства Хмельницької області – “Оболонь Агро” із земельним банком в 11,2 тис. га. З 2006 року пивоварами розпоряджається столичний бізнесмен Олександр Слободян. До 2015 року директором заводу працював теперішній голова Хмельницької облради Михайло Загородний.

Як писав НГП, наприкінці 2015 року ряд сільськогосподарських підприємств та фермерів Хмельниччини виступили проти входження в область ТОВ “Агрохолдинг 2012”, влаштувавши багатотисячний АгроМайдан і звинуватили його у земельнову рейдерстві. Підприємство розсилало листи керівникам агрогосопдарств з пропозиціями продати їм корпоративні права на селянські паї.

Згодом партійний сайт розмістив відеозвернення народного депутата Андрія Шиньковича (входить до орбіти впливу Гереги), який зі стін Верховної Ради заявив, про запровадження нової аграрної доктрини на Хмельниччині. Фактично над впровадження доктрини працюватиме ТОВ “Агрохолдинг 2012″.

Більше по темі читайте публікацію “Агроінтеграція Гереги на Хмельниччині: чого боїться решта аграріїв?”

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Вітаю! Нічого поганого в тому, що у людей буде стабільна робота, а у нас – більше якісних продуктів за розумними цінами, я не бачу

  • Не будет у них работы. Один пригнаный Джон Дир заменяет толпу кохозников-тунеядцев. Так что будут бухать дальше на запиши в тетрадку и ждать когда мамке пенсия придет. чтобы рассчитаться.А зерно то уедет в Египет, Индию и другие недоразвитые страны типа нашей.

   • Так то воно так, але вони хоч орендну плату солідну пропонують

    • Схема понятная. Герега поскупает паи, аккомулирует серьезний земельний банк, что бы потом продать транснациональной корпорации.

     • Ин-т ремни, с чего такие вывоводы?

 2. Холопи визжать у захваті. Тепер у них буде робота за пару тисяч гривень без відпусток, з 10-годинними робочим днем і одним вихідним на тиждень у суботу.

 3. Коли вже жиди понаїдаються???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.