Агрохолдинг Гереги шантажує аграріїв Хмельниччини через селянські паї

ТОВ “Агрохолдинг 2012” розіслав листи керівникам сільгосппідприємств Хмельниччини з пропозицієї продати корпоративні права на селянські паї.

Таке враження скаладається з листів за підписом гендиректора Василя Мороза, який надісланий дрібним та великим агропідприємствам краю.

124У листі сказано, що “Агрохолдинг 2012” просить розглянути можливість оплатної передачі права оренди земель сільськогосподарського призначення.

“У разі залишення нашої пропозиції без розгляду ТОВ “Агрохолдинг 2012″ буде пропонувати власникам паїв співпрацю на значно кращих умовах, ніж встановлені на сьогодні, умовах оренди цих земельних ділянок”, – написав гендиректор Василь Мороз.

За даними Єдиного державного реєстру, ТОВ “Агрохолдинг 2012” створено 24 вересня 2015 року. Засновником і бенефеціаром є Ірина Лутковська з Городка Хмельницької області. Керівником зазначається Василь Мороз.

Пан Мороз раніше очолював хмельницькі ТОВ “Поділля хлібопродукт” і “Стіомі-Холдінг”, які належали колишньому депутату Хмельницької обласної ради Михайло Стадніку, який емігрував до Швейцарії.

На Хмельниччині ТОВ “Агрохолдинг 2012” пов’язують з народним депутатом, співзасновникам партії “За конкретні справи” Олександром Герегою. Зокрема, його партійний сайт розмістив відеозвернення іншого народного депутата Андрія Шиньковича (входить до орбіти впливу Гереги), який зі стін Верховної Ради 8 грудня заявив, про запровадження нової аграрної доктрини на Хмельниччині. Фактично над впровадження доктрини працюватиме ТОВ “Агрохолдинг 2012”.

За даними “Незалежного громадського порталу”, в органи юстиції області поступило 43 заяви на укладання договорів ТОВ “Агрохолдинг 2012” з оренди с/г землі.

Довідка НГП. 4 грудня аграрії Хмельниччини провели акцію-протест біля облдержадміністрації, де виступили проти Олександра Гереги і його ТОВ “Агрохолдинг 2012”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Ну нарешні наші сучасні агробарони завовтузились, мабудь очко заграло. Ті фермери які буди 15 років назад давно канули в минули, на заміну їм прийшли агробарони які є майже в кожному селі, орендують земельні паї, виплачують пайовикам копійки, а самі їздять на машинах за мілліон гривен, будують палаци, купляють декілька квартив в обласному центрі, а насправді дурять державу і не платять податки. Агрохолодинг 2012 це відкрита компанія і головне платить пайовикам в декілька разів більше за інших

  • Відкрита компанія не буде реєструватися на бабку…відкрита компанія прозорі податкові звіти…цікаво чому люди які створили агрохолдинг не подали звітів про діяльність на виборах? Тіньові хлопчики хочуть працювати в мінус, щоб просто завалити конкурентів хмм можливо-можливо

 2. Правильно сказано,ці гірше не пропонують, і за які гроші теперішні агропанки відсилають з Білогірського району автобуси на мітинги в Хмельницький та Київ ? І які дурні люди в нас – їм пропонують кращі умови, а вони підтримують тих хто платить за пай 0,7 – 1,0 зерна.
  Порахуйте.
  . середній розмір паю – 2 га.
  Урожайність пшениці 8 т. з 1 га. – разом – 16 т.
  Плата за пай – 1 т.
  Залишок – 15 т., з них на витрати (добриво, …та інш) – 4 – 5 т..
  Залишок агрозлодіям – 10 – 11 т. х 4 000 грн/т = 40 – 44 тис. грн з паю!!!!!!!! ЗАДУМАЙТЕСЯ ЛЮДИ!!!!!!!!

  • Спеціаліст, ти бачив..пай ти щось сіяв хоть раз..?? НУльовий ти в цьому і розрахунок твій можеш собі засунути …бо в більшості своїх паї менше за 2га…2 га це може бути зем.ділянка під ОСГ…..щоб було 15 т. це потрібно самі кращі клімат умови в році …і то чомусь зараз дають грамоти агроному, якщо в нього при свіх нюансах вдалося зібрати 10т. при цьому порахуйте паливо, порахуйте агрозахист..там ціна арізна і все вища….і потрібно розраховувати, що кілька разів треба буде купляти …зарплати тих, хто працюватиме рахували…а те що є соціалка і інші аспекти…кароче це так влізли, а підхід один, бо є налічка жива в Гереги, а з чого та налічка береться треба було б розібратися владі, алеж владу Герега купляє…навіт ьне так він сам хоче бути владою….конкретні справи за наші податки …за наші гроші ….

 3. Не буду писати з якого я району, але в нас за стадіоном будуються сучасні багатії, один з них орендує всього навсього біля 1тис. га землі, так він побудував такий палац, що мабудь і янека такого не було і теж машину за півтора міліона має. А людям тільки цього року виплати трошки збільшив бо в депутати йшов. Так ось мій знайомий в нього працює, заробіток він по відомості не показує, платить ось так, приїха машиною, вийняв гаманця і дає гроші, це говорить, твоя заплата. Так ось де спражні злодюги

 4. Ага, і китайцям під заставу віддасть наші землі під кредит, який вони хочуть взяти в них же!

 5. правильно все люди пишут- посмотрите на эти нищие села-и посмотрите на аграриев пометкой -авто за 120 т долларов-из зп границ не вылазят- так за людей переживают а люди глупые за 100 гривен садятся в автобус и из белогорья в хмельницкий едут рассказывать таким же крестьянам что 2Т ГРН ЛУЧШЕ ЧЕМ 5

 6. Біда буде тим “агробандитам”, якщо в слідуючий раз вийдуть одурені пайовики.Але не тисяча, а десятки тисяч.Тільки тоді все стане на свої місця.

 7. Чому ж цей агрохолдинг заснований тільки в 2012 році? Де він раніше був з своїми ідеями та цілями?
  Чи на будматеріалах грошей мало стало? Може на виборах затратились при підкупі?

 8. Не Гереги, а крахоборы, когда вы наедитесь то?
  http://skelet-info.org/kak-semejstvo-gereg-umeet-uspeshno-natyagivat-vsex-kievlyan/

 9. Небайдужий i Юрко-ви два дебила

 10. Побачимо, коли захочуть створити “НОВИЙ БАЗАР-2020” – кожен хто купить кофточку чи сапожки получатиме по 5000 тис. гривень…нова доктрина…тому що базарні барони обдурюють покупців… ))) НАх …)

 11. Хай відбодує завалений ним Городоцький мол.завод, хай інвестує, якщо має гроші в якесь заморожене будівництво…конкретних справ зробить на все життя вперед…

 12. шановні земляки, ми з вами знаходимось в ринкових умовах, і те що пропонує той Вам ненависний Герега є цілком законні дії з його боку,хто заплатить більшу ціну той і буде володіти товаром, це ринок базар по-вашому, але не той, що в Хмельницькому на залізничній колії, де продавці певної групи за товаром в зговорі, (не приведи господи скинути ціну ), побільше б таких Герег було то хоч ціни узнаєте, саме головне не заключати договори оренди більше 5 років,рано чи пізніше земля буде товаром, і продати мають право власники дер.актів, до прикладу вартість 1га. сірозему в Німеччині сягає від 80-100 тис.,ЄВРО за 1 га, не кажучи за український чорнозем, а тепер поміркуйте чому такі апетити,Ви ж не йдете страйкувати коли в Зарічанці чи в іншому місці продають селяни поросят з весни по 900-1000 грн., при собівартості 200-250, хочеш бери, а хочеш ні, Кіпіш вигідний тим хто за копійки Вас має, посилаючись то на погодуто на державу, а сам не зіває палаци зводять і вже не тут , на Андріатичному побережжі, а ви їм співчувайте..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.