Дві судові справи активістів: відводи служителю Феміди і “наречена”-прокурор

Сьогодні суддя Хмельницького міськрайонного суду Олександр Трембач отримав два відводи від обвинувачених місцевих активістів.

Першу справу, де підозрюваними виступають уповноважений так званої територіальної громади Хмельницького Григорій Дерев’янчук і заступник голови ГО “Хмельницький майдан” Анатолій Кравець, яким закидають вимагання 600 дол. у керівника комунального підприємства, відкладено через заявлені відводи. Їх оголосив захист пана Дерев’янчука і сам обвинувачений, аргументувавши, що суддя Трембач розглядає інший судовий спір, в якому його судять. Таким чином, пояснив, що хоче убезпечити себе від упередженості.

В іншій судовій справі, в якій Дерев’янчук підозрюється у втручання в роботу судових органів (ч. 1 ст. 376 ККУ, ч.2 ст. 296 ККУ), відповідач наполягав на відводах судді і прокурору. Спочатку сам обвинувачений заявив, що “не бачить прокурора на засіданні”. Далі сказав, що до суду “прийшла наречена” замість прокурора (представниця прокуратури була одягнена у літню сукню – НГП), і захотів побачити її посвідчення.

Потім Дерев’янчук звернувся до судді Трембача з проханням посвідчити особу і заявив відвід.

По обох справах головуючий передав клопотання до канцеляції суду. Автоматизована система має визначити, який служитель Феміди вивчить вмотивованість відводів і винесе рішення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Дерев’янчука лікувати треба а не судити. Психічно хвора людина. Потребує ізоляції у медичному спец.закладі. Оскільки буйний.

 2. ну уберут невесту.прийдет жених по форме.и будет любить Гришу.

 3. а че григорий свою не одел форму.шо б было понятно кто есть кто..

 4. варто впорядкувати правила поведінки в судах та приймати відповідні заходи реагування щодо працівників прокуратури,які ходять без форми і мотивують це тим,що наказ генерального прокурора був дійсний до реформи прокуратури в 2015 році,яка НЕ Є ПРАВОНАСТУПНИКОМ прокуратури України яка діяла до реформи…якщо немає правонаступництва,то відповідно й КПК УКраїни мав би бути нечинним…не бачу ніякої логіки в діях маші з уралмаша….

 5. не бачу нічого жахливого і смішного в діях Грішки. Молодець, все він правильно говорить і вимагає….а ви згадайте як вони із нас за кожен папірець питають. Це держслужбовці..має бути порядок, вони на роботі, і отримують великі зарплати із наших податків.

  • Ідійоти…первинне та головне: чумаход який представлявся активістом та борцем за справедливість виявився дрібним здирником; а тема одягу ( форми прокурора) , то настільки туфтово та вторинно, що навіть не варто закатись.

  • Вимагатель Гриша. Як не грошi, то форму.

 6. Грішу в Хубернатори!!!! В Скарженцях ще є вільні палати !!!!

  • поздно по дурке спрыгивать)..он позиционирует себя в суде как адекват))..гриша гони дальше))..

 7. Як все набридло!

  • Гриша ловит кайф от судебных процессов. Все закончится тогда, когда у него наступит передоз. Все наркоманы рано или поздно здыхают от передоза.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.